4 C
Rīga
ceturtdien, aprīlis 15, 2021

Uz nakti labāk gredzenus, auskarus un citas rotas ņemt nost

14/03/2021
 

Daudzām sievietēm ir iecienītas rotaslietas, no kurām nav iespējams šķirties. Šķiet, ka viņas kļūst par daļu no jums, tāpēc jūs pat nevēlaties tās ņemt nost uz nakti. Tomēr jums jāzina, ka rotaslietas naktī var mums nodarīt ievērojamu kaitējumu, no kura viegli var izvairīties.

No rīta gredzenu nevarēs novilkt

Dažiem cilvēkiem ir pietūkušas kājas vakarā, bet citiem ir pietūkušas rokas no rīta. Tas ir saistīts ar faktu, ka naktīs mēs ilgi guļam horizontālā stāvoklī. Tāpēc audos uzkrājas neliels daudzums šķidruma. Un no rīta, kad mēs sākam kustēties, šķidrums izšķīst. Citās ķermeņa daļās tas nav tik kritiski, bet pirkstiem tas var būt ļoti nepatīkami. No rīta gredzens var sākt stipri nospiest pirkstu un traucēt normālu asinsriti. Pat ja pietūkums izzūd pēc 15 minūtēm, ja tas notiek katru rītu, tas nebūs labi jūsu veselībai.

Rotaslietas naktī var traucēt miegu

No rīta jūs to neatcerēsieties, jo smadzenes ne vienmēr atceras katru lietu, kas jūs pamodina naktī. Bet pat neliels sīkums var sabojāt jūsu miegu. Vai nu ķēdīte ap kaklu saķers matus un tos paraus, tad rokassprādze saspiedīs roku, pēc tam auskari sāpīgi tiks iespiesti ādā. Šis diskomforts ir neliels, un to diez vai daudz var sajust. Tomēr tas ietekmē cilvēka miegu. Jo vairāk šādu nelielu neērtību ir, jo sliktāk jūs gulēsiet un no rīa nesapratīsiet kāpēc.

Rotaslietas var uzkrāt netīrumus un baktērijas

Cerams, ka visi jau ir iemācījušies, ka ikvienam ir regulāri jānomazgā rokas ar ziepēm un ūdeni. Tomēr, ja jūs gadiem ilgi nēsājat to pašu gredzenu, kas cieši pieguļ pie ādas, ziepes var tur nemaz nenonākt un baktērijas tur paliek. Ja jūs mazgājat rokas ar gredzeniem, tad noteikti pēc tam pārbīdiet rotaslietas un labi nosusiniet pirkstus ar dvieli. Pretējā gadījumā starp gredzenu un ādu paliks neliels daudzums mitruma, kurā var attīstīties baktērijas.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!