3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Lietas, kuras vīrietis tur noslēpumā no sievietes

 

Sievietei var šķist, ka viņas vīrietis no viņas neslēpj neko, taču katram vīrietim ir kāds noslēpums, kuru viņš nevēlas atklāt pat savai mīļotajai.

Viņam ir kompleksi par savu izskatu

Pat ja tam nav iemesla, un viņš izskatās pārliecināts, tik un tā vīrieši arī salīdzina sevi ar citiem vīriešiem. Viņi vēlas būt garāki, tievāki, izskatīgāki.

Mīl komplimentus, taču reti tos dzird

Varbūt dzird komplimentus no savas mātes, bet tas ir kaut kas pavisam cits. Vīriešu kompānijā viņš diez vai saņems komplimentus, un kompliments no sievietes uzreiz tiks uztverta kā flirts.

Zaudē pārliecību gultā

Viņš var spēlēt mačo lomu, bet patiesībā viņš vēl tikai mācās. Ne tikai kā iepriecināt savu partneri. Viņš joprojām šaubās, vai ir pietiekami drosmīgs, un salīdzina sevi ar jūsu bijušajiem.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Vienigais ko vins tura noslepuma ir cik maukas ir izjajis..cik pamestu bernu uztaisijis..un cik milakas vinam ir..viriesi ir i neizdevusakie radijumi no kuriem jaturas pa gabalu.

  2. Un tomer ir kads virietis kurs cienigs sevi par to saukt..un tas ir mans kaiminu antons..vinam nav noslepumu vinu cienu jo ir mans draugs…sodien ir svetdiena kartupelu norakti ..varu gatavot cepelinus ar biezpuenu un spekiti klat un izvarit ellaa brunus sjkrauksigus..uhh ka antonam tie garso..un avenu vins.un filisofiskas pardomas par dzivi..kas car but labaks par to..svetdienas vakaru kopa ar senu draugu….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!