11 C
Rīga
trešdien, aprīlis 21, 2021

Lietas par kurām pāri aizmirst apspriesties līdz kāzām

 

Nesaderība un saziņas trūkums ir galvenie šķiršanās cēloņi. Pāriem, kuri vēlas nodzīvot laulībā visu mūžu, pirms teikt “jā”, noteikti vajadzētu apspriest šīs tēmas. Tādā veidā viņi vismaz būs gatavi grūtībām, ar kurām var saskarties, jau būdami precēti.

Kā plānosim budžetu?

Ir ļoti svarīgi izlemt jau laicīgi, kā rīkosieties ar naudu, kuru nopelnāt abi. Iespējams, ka katrs no laulātajiem vēlēsies daļu ieguldījumu noglabāt vispārējā krājkontā. Arī ikmēneša izdevumu summa ir iepriekš jāapspriež, pamatojoties uz abu laulāto ienākumiem. Vēl viens svarīgs jautājums ir izlemt, kurā gadījumā jūs varat izmantot naudu no krājkonta.

Kā mēs krāsim naudu mūsu pensijas laikam?

Agrāk vai vēlāk visi cilvēki dosies pensijā. Jums būs vieglāk sagatavoties pensijai kopā, ja iepriekš apspriedīsiet savus ilgtermiņa finanšu mērķus. Jums ir jāplāno uzkrājumi tā, lai to būtu pietiekami diviem cilvēkiem, ieskaitot medicīniskos izdevumus, ja kāds no jums saslimst.

Vai mums būs bērni?

Ne visi, kas plāno precēties, vēlas nākotnē bērnus. Pat ja abi laulātie vēlas bērnus, ir daudz jāapspriež. Piemēram, kā viņus izglītot, kā rīkoties, ja piedzimst bērns ar invaliditāti.

Kā rīkosieties, ja sieva nespēs palikt stāvoklī?

Daži cilvēki ļoti vēlas ģimeni un bērnus. Tātad, ja kāda iemesla dēļ kāds no laulātajiem izrādās neauglīgs, viņiem jāapspriež, ko darīt tālāk. Varbūt viņiem derēs variants ar adopciju, surogātmāti vai mākslīgo apaugļošanu. Vai varbūt vienīgā izeja būtu šķiršanās un jauna laulība.

Kā mēs rūpēsimies par saviem vecākiem?

Jūsu vecāki noveco, viņi var saslimt, tas nozīmē, ka jums par viņiem būs jārūpējas. Pirms kāzām visiem pāriem vajadzētu apspriest, vai viņi vedīs vecākus pie sevis, kas viņus pieskatīs, cik daudz naudas viņi ir gatavi piešķirt no ģimenes budžeta izdevumiem, kuri var rasties.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!