-1 C
Rīga
piektdien, janvāris 21, 2022

Mīti par seksu, kuriem nevajag ticēt

 

Lūk, visbiežākie mīti par seksu! Ir daudz maldīgu priekšstatu par to, kas ir “veselīga” seksuālā dzīve. Sliktais šajos nepatiesajos apgalvojumos par seksu ir tas, ka tie var radīt viltus cerības un izraisīt vilšanos.

Sekss vienmēr sievieti noved līdz orgasmam

Ja esat starp tām sievietēm, kuras nesajūt orgasmu katru reizi, kad nodarbojas ar seksu, nejūtieties kā “kaut kas nav kārtībā”. Patiesībā tikai 30% sieviešu var viegli sasniegt kulmināciju katrā dzimumakta laikā. Parasti citām nepieciešama papildu stimulācija. Turklāt orgasmam nevajadzētu kļūt par apsēstību, jo tas vēl vairāk apgrūtina tā sasniegšanu. Vienkārši izbaudi seksu un katru tā mirkli.

Vīrieši domā par seksu katru septīto sekundi

Kā viņi varētu strādāt, ja tas patiešām tā būtu? Tomēr ir fakts, ka vīrieši vairāk domā par seksu nekā sievietes. 2011. gada pētījumā Ohaio universitātē atklājās, ka vīrieši par kaut ko seksīgu domā vidēji apmēram 18 reizes dienā, bet sievietes – 10.

Sekss ir labāks par fitnesu

Diemžēl sekss nevar atcelt sporta zāles apmeklējumu. Kamēr jūs sadedzināt kalorijas, izklaidējoties kopā ar dzīvesbiedru gultā, tradicionālais treniņš sporta zālē patērē daudz vairāk kaloriju. Sekss 30 minūtes var palīdzēt sadedzināt 85 līdz 100 kalorijas.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Kaut kas traks.ja jau diena par seksu virietis doma 18 reizes tad jau vins doma tikai ar to kas tam starp kajam..sievietei jameklee virietisi kuri domaa ar galvu….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here