-1 C
Rīga
trešdien, decembris 1, 2021

Veidi kā iepriecināt savu vīrieti

 

Laulība ietver ciešu saikni starp cilvēkiem. Un šī saikne ir veidojusies gadu gaitā. Neuztveriet savu vīru par pašsaprotamu, parādiet viņam, ka jūs augstu vērtējat viņa klātbūtni savā dzīvē.

Izrādiet rūpes

Vīrietis ir ģimenes galva, apgādnieks, visas problēmas risina pats, bet tas nenozīmē, ka viņš nevēlas rūpes un uzmanību no sievas. Vīrietim nepieciešama mīlestība un sapratne no savas mīļotās sievietes. Esiet maiga pret savu vīru, izrādiet rūpes.

Ticiet viņam

Vīrietim ir vajadzīgs arī uzticams atbalsts. Tāpēc dariet viņam zināmu, ka esat gatava viņu atbalstīt jebkurā situācijā. Ne velti viņi saka, ka aiz katra veiksmīga vīrieša stāv spēcīga sieviete.

Uzturiet mājas tīrību

Daudzi cilvēki domā, ka kārtība mājā vīrietim nav tik svarīga kā sievietei. Bet tas tā nav. Jebkurai personai ir patīkamāk atrasties tīrā un ērtā mājā. Tāpēc saglabājiet kārtību, tas noteikti iepriecinās jūsu vīru.

Nekritizējiet

Mēs visi kļūdāmies, mums ir ieradumi, kuri citiem var nepatikt. Tomēr jums jāiemācās ierobežot savas negatīvās emocijas. Jūs pats esat izvēlējies dzīves partneri, tāpēc nevajadzētu pastāvīgi viņu kritizēt un norādīt uz viņa trūkumiem.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Kaiminu Antons ir mans draugs..skorpions..kss visu prot un visu mak kad klustu skumja un nevariga..vins tados.brizos lpalidz man novilkt cibinas un kleitinu un ielikt gulinaa..sodien es nesmu kapriza jo mes ar antonu baudijam divvientulibu..pie vina glazes runajam par dzivi.vina acis ta savadi iemirdzas un tik maigi vins satver manu roku..ak skuken es tevi milu..samulsu.jo antons tak ir tikai mans draugs..nespeju vinu atgrust..tik maigi vins novilka manas cibinas un kleitinu..nespeju pretoties..reibinosais viins un kvelue antona skupsti mani iemidzinaja..letargiska miegaa.pamodos.ka tas vareja notikt..antons tak ir tikai mans draugs..labs draugs vai ne..

  2. Kaiminu Antons ir mans draugs..skorpions..kss visu prot un visu mak kad klustu skumja un nevariga..vins tados.brizos lpalidz man novilkt cibinas un kleitinu un ielikt gulinaa..sodien es nesmu kapriza jo mes ar antonu baudijam divvientulibu..pie vina glazes runajam par dzivi.vina acis ta savadi iemirdzas un tik maigi vins satver manu roku..ak skuken es tevi milu..samulsu.jo antons tak ir tikai mans draugs..nespeju vinu atgrust..tik maigi vins novilka manas cibinas un kleitinu..nespeju pretoties..reibinosais viins un kvelue antona skupsti mani iemidzinaja..letargiska miegaa.pamodos.ka tas vareja notikt..antons tak ir tikai mans draugs..labs draugs vai ne…

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!