8.1 C
Rīga
svētdien, oktobris 17, 2021

Par kādu sievieti sapņo precēti vīrieši

Dieviete.lv
 

Par šādiem sieviešu tipiem sapņo precēti vīrieši.

Precēta sieviete

Ideāla mīļākā ir sieviete, kurai ir arī sava ģimene un kurai ir svarīga piesardzība. Viņa nevēlēsies pamest savu vīru, bet vēlēsies tikai izklaidi ar citu vīrieti. Attiecības balstīsies uz baudu un kaisli.

Kaislīga

Mīļākā ir vajadzīga dažādiem eksperimentiem, robežu pārvarēšanai un slepenāko intīmo fantāziju piepildīšanai. Ar sievu viss notiek citādi – dzīvē iezogas rutīna, ieradumi, laika trūkums. Mīļākās dzīvē nav vietas kaunam, svarīga ir tikai kaislība, kā arī baudas saņemšana un sniegšana.

Tā, kura izpilda fantāzijas

Cik vīriešu, tik daudz fantāziju. Daži cilvēki vēlas dzīvot priekšzīmīgu laulības dzīvi, tomēr ir tādi vīrieši, kuri vēlas, lai sieviete piepilda viņa slepenākās un intīmākās fantāzijas. Un to arī šīs sievietes vīrietim sniedz.

 

8 KOMENTĀRI

  1. Jautajums vai par tadu virieti sapno precetas sievietes.
    Varbut tad labak lai skiras un precas ar milako..nu kas tur vairs par atiecibam..

  2. Nu tad jau labak lai apprec mauku un visu muzu bus apmierinats un laimigs..bet diez kapec sarkano lukturu mavkas neviens negrib precet

  3. Es tak teicu ka viriesi ir neizdevusies radijumi..nedaiboh tadu maukuru majas.atnesis vel sifilisu vai hiv….tur tikai ar slotadkatu pa pautiem un no majas araa.

  4. Krievu laikos zēni,pusaudži tika lielākoties lutināti, darbam neradināti, un apprecēties gribēja ātri, jo tak bezbērnu nodoklis bija viņiem jāmaksā. Lai nebūtu jāmaksā fiksi uztaisīja bērnu (aizsarglīdzekļi švaki bija), un kamēr sieva ar bērniem un ar mājas darbiem līdz kaklam, līdz visus pabaro un apmazgā (pampēru tak nebija ), vīrs pēc darba fiksi pie mīļākās uz pāris stundām. Kad pārrodas, tad esot veikalā vai darbā aizkavējies. Nu protams, ka sieviete saprot šo aizkavēšanos, un lai blakus vairs nenāk, jeb pats vainīgs juzdamies, nerunādams griežas uz otriem sāniem. Un tā turpinājās tā dzīve. Bet ja ir kopīga veca māja un bērni jau, tad sievietei pilnīgi vienai palikt nav iespējams, tikai arī kādu mīļāko pameklēt. Nu protams, ka viņus nekas cits vairs nesaista. Priecīgi, ka varēja tos laikos izbizoties, tagad vecumā labi paēst un labi izgulēties. Priekš vīriešiem tie bija vareni laiki, jo sievietes čaklas, viņi paslinkot visādi varēja.

  5. Paldies.Maukura cieniga atbilde…vispar jau man sis portals ari jau apnicis..atliek vien secinat cik gan degradejusies ir sabiedriba..ne ko vairs ne apbrinot ne apjysmot.ne teikt…visnaz man nav…

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!