3.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Pazīmes, ka sieviete tikai izmanto vīrieti

Dieviete.lv
 

Ļoti bieži sievieti uz šādu uzvedību pamudina neveiksmes viņas personīgajā dzīvē. Proti, viņai neizdodas būt kopā ar to, kurš viņu uzrunā, tāpēc skatiens krīt uz to, kurš jau tagad ir gatavs būt kopā ar viņu. Taču šādi bieži sākas attiecības, kurās sieviete izmanto vīrieti.

Sieviete patstāvīgi kaut ko prasa

Katram no partneriem attiecībās ir jāuzņemas noteikti pienākumi, un tas ir pilnīgi normāli. Bet dažreiz sieviete var sākt ļaunprātīgi izmantot vīrieša labo dabu. Viņa var viņam kaut ko lūgt pārāk bieži. Ir arī tādi stāsti, ka sieviete it kā dod vīrietim zīmes, bet tomēr attiecības ar viņu nevēlas. Taču viņa nevilcinās lūgt viņam palīdzību vai finansiālu atbalstu.

Turas attālumā

Šķiet, ka viss iet uz to, ka jūs izveidosiet pilnvērtīgas attiecības, taču kaut kas tam pastāvīgi traucē. Protams, šajā gadījumā mēs runājam par problēmām, kuras sieviete patstāvīgi liek vīrieša ceļā. Viņa pauž savas šaubas un pat var paziņot, ka nav pārliecināta par viņa jūtām, nevis par savām. Patiesībā šīs ir visvienkāršākais manipulācijas veids , taču tās darbojas lieliski.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here