19 C
Rīga
trešdien, maijs 25, 2022

Princis Harijs un Megana Mārkla dalās ar meitas pirmo fotogrāfiju (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Pavisam nesen Megana Mārkla viesojās Elenas Dedženeresas šovā, kurā līksmi dalījās ar stāstiem par savu meitu, kuras foto vēl nekur nebija publicēts, šovā viņa atklāja, ka mazajai jau nākot zobiņi.

Pirms Ziemassvētku brīvdienām ģimene publicēja fotogrāfiju, kurā redzama jaunākā ģimenes pārstāve. Harijs un Megana ir atteikušies no karaliskās ģimenes pienākumu pildīšanas, bet joprojām ievēro senu tradīciju, kas ir Ziemassvētku kartīšu publicēšana karaliskās ģimenes faniem. Šim kartītēm tiek piešķirta liela nozīme un šo tradīciju ievēro arī princis Viljams ar sievu Keitu Midltoni.

Interesanti, ka Harijs un Megana ļoti veiksmīgi spēj nosargāt savu privātumu un viņu bērnu fotogrāfijas patiesi ir īsts retums. Jaunākas atvases Lilibetas Diānas fotogrāfija publicēta pusgadu pēc mazulītes dzimšanas. Ģimenes kvēlākie fani jūsmo par to cik liels ir izaudzis Harija un Meganas dēlēns Ārčijs. Tiek izteikti pieņēmumi, ka šī ģimenes fotosesija notikusi vasarā.

Otrais mazulis Saseksas hercogu ģimenē piedzima pēc pārcelšanās uz dzīvi ASV. Lilibeta Diāna pasaulē nāca 2021. gada 4. jūnijā vienā no Kalifornijas klīnikām. Mazulītes vārdi ir ļoti īpaši, viņas vecvecmāmiņu karalieni Elizabeti bērnībā sauca mīļvārdiņā Lilibeta, otrs vārds ir par godu vecmāmiņai, 1997. gadā traģiski bojā gājušajai princesei Diānai.

VIDEO

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here