3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Pazīmes, ka sieviete vairs nemīl vīrieti

 

Sievietes būtība ir ļoti trausla. Vienā brīdī sieviete var saprast, ka šādas attiecības ar vīrieti viņai nav vajadzīgas. Ir pazīmes pēc kurām var saprast, ka sieviete vairs savu vīrieti nemīl.

Viņa sāk interesēties par citiem vīriešiem

Zemapziņas līmenī katra sieviete sāk meklēt jaunu vīrieti. Viss sākas ar nenozīmīgiem skatieniem uz ielas, un tad var parādīties flirts vai pat sarakste. Kritiska situācija, kad viņas vīrietis ir tuvumā, un viņa pat tam nepievērš uzmanību. Tas liecina, ka sieviete ir garīgi gatava pilnīgai attiecību izbeigšanai.

Viņas dzīve – viņas telefons

Šādu pazīmi var uzskatīt par nopietnu, ja agrāk sieviete mēreni lietoja tālruni, bet tagad viņa to nemaz neizlaiž no rokām. Tas liecina, ka tālrunis viņai ir interesantāks nekā tuvumā esošais vīrietis. Tālruni var salīdzināt ar aizsardzību. Paņemot to rokās, sieviete paceļ robežu un parāda, ka viņai ir pavisam citas intereses.

Viņa pārstāj runāt par nākotni

Kāda jēga runāt par nākotni ar cilvēku, kurš vairs nemaz nav interesants? Neviens velti netērēs savu laiku, tāpēc šādas tēmas attiecībās pārstāj rasties. Un, ja vīrietis uzsāk šādu tēmu, sieviete atrod attaisnojumus vai vienkārši izvairās no šīs sarunas.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!