3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Horoskops: garlaicīgākās zodiaka zīmes

 

Gaiši cilvēki ir zelta vērtē. Neviens nevēlas būt tādu ļaužu vidū, kuri pastāvīgi “manipulē ar tavām smadzenēm” un cenšas saprast visa būtību. Astrologi pauduši, kuri no zodiaka apļa pārstāvjiem var būt īpaši kaitinoši un garlaicīgi.

Jaunava
Visticamāk, tieši šī zodiaka zīme jums vispirms ienāca prātā. Jaunavas ir slavenas ar savu paaugstināto perfekcionismu un sīkumiem līdz sīkākajai detaļai – diez vai kāds to var paciest visu mūžu. Ja šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem kaut kas nepatīk, viņi visu ilgi atgādinās par šo situāciju un pārrunās katru detaļu pat tad, kad visi par to jau būs aizmirsuši.

Mežāzis
Godpilno otro vietu garlaicības ziņā ieņem šīs zodiaka zīmes pārstāvji. Apkārtējie vienmēr ir lietas kursā, kas notiek Mežāžu dzīvē. Mežāzis ilgu laiku dosies uz loloto mērķi, meklēs risinājumus un jaunus sarunu biedrus, kuri būs gatavi uzklausīt nebeidzamo informācijas plūsmu. Paies daudzi gadi, bet viņi joprojām atcerēsies un atgādinās visiem par savām neveiksmēm.

Zivis
Viss, kas tev nepieciešams, ir sadusmot vai pievilt šīs zodiaka zīmes pārstāvi, lai vēlāk, līdz pat mūža galam, dzirdētu par to, kāds tu esi nepateicīgs cilvēks un kā tu to vispār varēji viņam nodarīt. Zivīm ir grūti pārslēgties no negatīvisma, ar kuru viņi saskaras dzīvē, un dažreiz burtiski tajā noslīkst. Tev būs jāpalīdz šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem atrisināt situāciju vai arī jāatstāj viņus mierā līdz rāmākiem un stabilākiem laikiem.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Sodien biju mezaa..bruklenes.satiku mezazi.parbijos..ja sis virietis nevar dzivot bez meza un alkohola.zina jatru krumu kur senes aug..ja vinam groza vieta roka bija alys bundza.ja mana kaiminiene mezazis darbaholike un alkoholike..vispar man ar vinu garlaicigi diezgan neruniga..bet ari pa mezu vazajas ..mezazi ir gudri lielakoties skolotaji..bet lieli izmantotaji.par velti heko nepalidzes..ja tam alkoholikim iaizdevu tris eiro esot baigas pohas bet vins nan paradu neatdeva..jo uzskata ja esi aizdevis naudu neklajas to prasit atpakal..man par tadu nekaunibu uznaca dusmas un es vinam tirgu no galda panemu gailenes un teicu..aiznemos..ja ir aiznemies nekkajas prasit atpakal sis palika meems.ceru ka saprara…..jaunavas ir sikumainas un pedantiskas lidz riebumam….skorpions nemil garlaicibu..un nekaunibu…..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!