13 C
Rīga
pirmdien, septembris 27, 2021

Pazīmes, ka viņš ir gatavs aiziet no viņas pie tevis

 

Mīlestība ir sarežģīta. Dažreiz jūs iemīlaties cilvēkā, kurš jau ir attiecībās. Un dažreiz cilvēks, kurš ir attiecībās saprot, ka patiesībā viņš mīl jūs, nevis savu otro pusīti. Bet kā saprast, ka viņš pārtrauks attiecības jūsu kopīgās nākotnes dēļ?

Viņš atrod priekš jums laiku

Kamēr viņš ir attiecībās ir grūti. Bet, ja viņš atrod laiku tev un ne tikai seksam, tad tu esi viņam svarīga.

Tas nav tikai sekss

Ja domājat, ka viņš savu otro pusīti pametīs tikai dēļ seksa ar jums, tad jūs kļūdāties. Ja jums ir tikai sekss un viss, tad viņš viņu nepametīs jūsu dēļ. Bet, ja jums jau ir dziļākas attiecības, tas ir cits jautājums.

Viņš ar tevi plāno nākotni

Ja vīrietis ar jums veido nākotnes plānus un ne tikai sapņo, bet arī realizē savus plānus, tad viņam tu esi ļoti svarīga. Parasti vīrieši šādus vārdus nesaka tāpat vien.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Tas ir loti skumji..ja virietis var pamest vienu..vins pametis ari otru..un mekles treso.jo vienmer vinam kada liksies labaka par pirmo un otro.tads virietis ir nepuepilditas milestibas meklejumos un idealists..tikai ir.viens.bet neviena nebus labaka par pirmo..un atliek atcereties ka nevar savu laimi uzcelt uz cita nelaimes sabradajot cilveku dzives.jo bus kam sapes.un kas vienmer paliks sirdsapzinaa ka paridarijums..ja dzive ir sarezgita..gruti atbalstit gruti nosodit jo ta ir katra pasa dzive un izvele..padomu nebus…atbilde ir katra pasa sirdii..ta nemelo…un ari jatceras ka vis ko dari otram naks atpakal tev pasam divkart..ja ta ir abu izvele skirties bez rugtuma un parmetumiem..tad ta ir cita lieta….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!