3.5 C
Rīga
sestdien, februāris 24, 2024

Kļūdas, kuras pieļauj vīrieši telefona sarakstē ar sievietēm

 

Reizēm vīrieši dara un tikai tad domā. Tomēr kas attiecās uz sievietēm, tad labāk no sākuma ir padomāt un tikai tad darīt. Vīrieši mēdz šīs kļūdas pieļaut telefona sarakstē ar sievietēm.

Vīrietis nav vēl saņēmis atbildi, bet jau sūta nākamo ziņojumu

Varbūt sieviete ir aizņemta un atbildēs vēlāk, bet tā kura tiešām būs ieinteresēta vīrietī, sarunu vēlēsies turpināt. Sūtīt vienu ziņu pēc otras ir slikta ideja. Sievietēm patīk vīrieši, kuri ir neatkarīgi no viņām.

Pārāk daudz vienādu jautājumu

Daudzi vīrieši, sazinoties pa telefonu ar sievieti, uzskata, ka saruna ir jāturpina mūžīgi. Viņi uzskata, ka, ja saruna tiek pārtraukta, tā ir neveiksme. Bet patiesība ir tāda, ka īsa un interesanta saruna ir daudz labāka nekā nebeidzami banāli jautājumi, kas liek sarunai justies kā intervijai.

Uztraukums

Pēc laika un vietas noteikšanas pirmajam randiņam ar sievieti, uz laiku kļūsti par “spoku”. Turpmākā sarakste visbiežāk ir satraucoša un var radīt neveiklas situācijas dēļ kurām sieviete pat var pārdomāt par tikšanos.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Sarakstes pa telefonu ir tiesam vesas un banalas..ja tev patik sieviete puezvani vinai..saruna ir intimaka balss intonacija ir pievilcigaka par iszinam..bet ari sis atiecibas ir atalinatas …vislabak ir satikties klatienee.romantiskas vakarinas rudenigaja vakara saulrietaa.atnac….ka dziesmaa..neperc meitai tukso lozi rit jau cita diena naks panem tirgu martinrozi un pue manis ciemos nac..aroniju vins bus glaze un par mirkli mirkli so martinroze degs mums vaze mes tai lidzi sadegsim..bet ja nevar nopirkt rozi.nevajg rozi nac tapat.jo tik skaisti un tik jauni mes vairs nebusim nekad…pec vakarinam un laba vina..nerunajiet daudz..izejiet ara kad zvaigznes mirz..kad pukstet sak at iemilejusos cilveku sirds..bez vardiem..bet telefonus noslepuet..debesis ir platekrana dators..rakstiet kopigu domu vestuli zvaigznem.vinas saklausis…….

  2. Skumji ka saja laikmeta visa dzive mums paiet pie telefona..zudot savstarpejai realai saskarsmei emocionalam izjutam un mirkliem.kas doti satiekoties parunajot..kopa esot.moveroju ka pat viesibas pie galda cilveki ieurbusies telefonos..taisa selfijus utt..ta vieta lai parunatos uzdziedatu un bauditu mirklus kas patiesi ir musu lielaka bagatiba kas pieder mums….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here