3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Pazīmes, ka vīrietis ir gatavs nopietnām attiecībām

 

Ne visi ir gatavi spert pirmo nopietno soli, bet dažreiz vīrieša uzvedība runā pati par sevi.

Kā saprast, ka vīrietis ir gatavs nopietnām attiecībām

Viņam ir laiks priekš tevis

Pirmā un pamanāmākā pazīme, ka vīrietis vēlas ar jums izveidot nopietnas attiecības, ir sava laika vienāds sadalījums. Pat sev vissvarīgākajā dienā viņš varēs atrast dažas minūtes, lai tiktos ar jums. Viņš ne tikai atbildēs uz visām jūsu ziņām un zvaniem, bet arī vēlreiz piedāvās satikties. Nogurums un slikts garastāvoklis nav iemesls tam kāpēc jūs šodien nevarat pavakariņot kopā.

Viņš tavā klātbūtne ir viņš pats

Pēc psihologu domām, vīriešu emocionālais lauks ļoti atšķiras no daiļā dzimuma pārstāvēm, tāpēc vīriešiem ir daudz grūtāk atvērties un ielaist dzīvē savu partneri. Bieži vien mēs dzīvojam zem maskas, aiz kuras ir ērti slēpties no sabiedrības, mēs izliekamies par tiem, kas mēs neesam. Fakts, ka aiz katras sievietes vai vīrieša – mačo slēpjas cilvēks ar dziļu un smalku iekšējo pasauli, ar kuru nevar dalīties ar visiem. Ja vīrietis tavā klātbūtnē netēlo un ir viņš pats, tad tas skaidri norada uz to, ka viņš ir gatavs nopietnām attiecībām.

Uz viņu var paļauties

Ja vīrietis nopietni izturas pret sievieti, tad viņš ar prieku vienmēr būs jums kā atbalsts un aizsargs. Salūzusi automašīna, strīds ar draugu, neveiksmīgs ceļojums – nav tā, ka jūs pati nevarat tikt galā ar problēmām. Viņa palīdzība un atbalsts jums ir tikpat svarīgs kā viņam. Ticiet man, nav nekā patīkamāka vīrietim kā būt par “varoni” sievietei, kuru viņš mīl. Jā, ir cilvēki, kuri ir viegli un bezrūpīgi attiecībā pret dzīvi, taču pat viņiem pienāk brīdis, kad pārņem vēlme uzņemties atbildību par mīļoto cilvēku.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!