13 C
Rīga
pirmdien, septembris 27, 2021

Sieviešu frāzes, kuras vīrietim liek justies neērti

 

Laimīgu attiecību noslēpums slēpjas ne tikai ideālā partneru saderībā, bet arī viņu domāšanā. Ikvienam vajadzētu saprast, kā uzvesties konkrētā situācijā un neizraisīt konfliktu. Sievietēm nevajadzētu lietot šīs frāzes uzsākot sarunu no rīta ar vīrieti, tās var viņam likt justies neērti.

”Tu tikai neaizmirsti, ka..”

Nav nekas sliktāks par to, ka sieviete uzreiz pēc pamošanās diktē savam partnerim uzdevumu sarakstu. Ir jāsaprot, ka vīrietis varēs adekvāti uztvert sarunu tikai pēc tam, kad būs atmodies un gatavs uzsākt dienu.

”Šodien vajag..”

Nevajadzētu piespiest savu vīrieti kaut ko darīt. Viņam var jautāt, viņam var ieteikt, bet viņu nav ieteicams piespiest. Vislabāk ir palūgt izpildīt kādu uzdevumu, ja tas tiešām ir nepieciešams.

”Tu krāpi mani sapnī”

Pat ja jūs patiešām redzējāt sliktu sapni, jums vajadzētu ieslēgt saprātu un atgriezties realitātē. Skandāls no nulles no rīta, pie nekā laba nenovedīs, bet tikai sabojās abu partneru noskaņojumu uz visu atlikušo dienu.

 

4 KOMENTĀRI

  1. Kadas mulkibas..driz laikam bus jataisa sarakstu ko runat un nerunat.tad kam tas virietis ir vahadzigs…jasmejas.bet ja tu krapi mani sapni..krap ari dzivee..sapni biezi ir patiesi intuicijas un nojausmas atspogulojums smadzenes..un tie ir bridinosi..

  2. Jo vairak es lasu sadus rakstus jo jutu pret viriesiem luelu nepatiku..ja man jaapietas ar virieti ka jelu olu..kam man vinu vajag.

  3. Pareizi, ej gan ar līkumu, tu arī nevienam neesi vajadzīga. Un bērnus, ja gribi ej uz mākslīgo apaugļošanu, kā arī audzini viena. Būtu tev vīrietis, nebūtu jāsūdzas internetā, ka tev viņa nav un nevajag 🙂

  4. Es nesudzos es izsaku tajaa savu prieku un veiksmi ka man paveicies nebut kopa ar tada veida izdzimteniem ka tu

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!