13 C
Rīga
pirmdien, septembris 27, 2021

Pazīmes, kuras norāda, ka vīrietim ilgi nav bijušas attiecības

 

Ir viegli noteikt pēc šīm pazīmēm, ka vīrietim jau kādu laiku nav bijušas nopietnas attiecības.

Kļūst dramatisks

Neskatoties uz stereotipiem par sievietēm un viņu nemitīgi mainīgajām emocijām, vīrieši, kuri ilgu laiku ir bijuši vieni, var izraisīt arī drāmu.

Pieļauj kļūdas

Vīrietim kuram ilgu laiku nav bijušas attiecības ir grūti pielāgoties jaunām attiecībām. Šī iemesla dēļ vīrietis par kļūt pārāk romantisks, vai tieši pretēji – pārāk vēss pret sievieti.

Viņam trūkst pārliecības

Lai no jauna atjaunotu savu pārliecību, viņš var vēlēties saņemt no jums pēc iespējas vairāk uzslavas un komplimentus. Lai gan tas pēc kāda laika var kļūt nogurdinoši.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Bet vai tiesam tas vinam ir vajadzigas..atiecibas tagad ir tik nenoturigas..ta ir pasnaviba.tas pats kas meklet melnu kaki melna istaba..josabiedribai ir zudusi morale.nu paskatat ka slavenibas maina partnerus ka zekes.un vel platas.lai apbrinoai.vemiens nak..nu kam tev cilvek problemas vilsanos salauztu sirdi un salauztu dzivi..dzive laimi var gut ari citur.darba hobijos..ja tev ir vesums pret sievieti siltums neradisies..nu nevajag sagandet sev dzivi atiecibu meklejumos..jo vairak meklesi jo vairak kludisues un vilsies…

  2. Raksts tā uzrakstīts, it kā būt bez attiecībām ir ļoti slikti, tāpēc jāveido attiecības “atttiecību pēc”, ne tādēļ, ka kāda iekritusi sirdī. Jaunā norma – vienas attiecības, otras attiecības, trešās, desmitās, divdesmitās… Nu wtf vienkārši. STS izplatības paradīze. Jo vairāk attiecību vīrietim bijis, jo zemāka vērtība manā skatījumā. Kura gan grib kļūt par “kārtējo”?

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!