13 C
Rīga
pirmdien, septembris 27, 2021

Sieviešu kļūdas dēļ kurām ir grūti apprecēties

 

Analizējot sieviešu uzvedību psihologi ir izveidojuši sarakstu ar viņu ieradumiem, kuri atbaida vīriešus un līdz ar to neļauj daiļajam dzimumam apprecēties.

Pārāk liela pašapziņa

Lai gan dažiem var šķist, ka augstprātīgas sievietes vīriešiem šķiet pievilcīgākas, patiesībā tas tā nav. Stiprā dzimuma pārstāvjiem ir svarīgi zināt, ka sieviete uztvers savu vīrieti kā savu atbalstu. Sievietēm ir jājūtas aiz sava vīrieša kā aiz drošas mūra sienas.

Izaicinošs apģērbs

Daži cilvēki domā, ka kleitas ar dziļu izgriezumu un īsi minisvārki ir ārkārtīgi pievilcīgi, taču vīriešiem šajā jautājumā ir savs viedoklis. Iespējams viņi nevēlēsies neprecēt sievieti, kura ģērbjas vulgāri.

Sava vīrieša salīdzināšana ar bijušajiem

Sievietei noteikti nevajadzētu savu vīrieti salīdzināt ar bijušajiem partneriem. Šāda rīcība var atgrūst vīrieti un likt domāt par to vai viņš ir jūsu īstā mīlestība vai tomēr kāds no bijušajiem.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Man ir pilnigi vienalga ko vini domaa par mani..man ar viriesiem nav problemu..nevis vini mani.. bet es vinus nevelos sava dzivee.precibas.atiecibas nav galvenas pec kuram verts tiekties..vientuliba ir pati skaistaka no atiecibu formam.kyru izkonkuret nespes neviens.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!