3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Morgenšterns nosauca Rīga reperus par labākajiem mūziķiem

Balticevents
 

Nesen populārs krievu reperis Morgenšterns savā intervijā ukraiņu žurnālistam Dmitrijam Gordonam nosauca pēc viņu domām trīs labākos māksliniekus. Tas trijnieks sastāv no Kazahstāna māksliniekaSkriptonita un diviem rīdziniekiem “LilKrystalll” un “Platina”, informē portāls balticevents.info.

— Šis trijnieks ir ļoti spēcīgs. Viņi priekš manis ir ļoti talantīgi– teica Morgenšterns intervija ietvaros.

LilKrystalll (UlānsPoznaks) dzimis Rīgā un šobrīd dzīvo Londonā, Savukārt Platina jeb Roberts Plaudis dzimis Rīgā un jau sen uzstājās ārpus dzimtenes robežām.

Šogad augusta vidū Platina izlaid jauno albūmu “SosaMuzik”, kas sastāv no 15 dziesmām ar tādiem viesmāksliniekiem kā OG Buda, BigBabyTape un Mayot. Albūms uzreiz ieņēma 1 vietu AppleMusic Krievijā un Geniusčartā pasaulē. Klīst baumas, ka Jegors Krīdsarī ir nosaucis Robertu par labāko reperi.

Atgādinām, kā 18. septembrī uz Rīgā uz Studio 69 koncertzāles skatuves Platina pirmo reizi prezentēs savu jauno albūmu «SosaMuzik». Biļetes ir pieejamā Ticketshop.lv kasē.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Man nepatik reps.bet tas nenozime ka ta ir slikta muzika nav ne labas ne sliktas muzikas ir gaume…katram muzikas stilam ir savs pieluetojums un merkauditorija…popmuzikai ir viendienites muzs klasika ir muziga

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!