6 C
Rīga
pirmdien, oktobris 25, 2021

Šīs lietas tēvam ir nepieciešams iemācīt meitai

Dieviete.lv
 

Nav noslēpums, ka mātes un tēva audzināšana būtiski atšķiras. Tāpēc daudziem ir izveidojies uzskats, ka mātei jāiesaistās meitas audzināšanā, bet dēla tēvam. Tas ir malds, jo labs tēvs meitai var dot pareizās dzīves mācības, kuras dzīvē viņai noderēs.

Mīlestība un atbalsts

Mammas pastāvīgi saka saviem bērniem, ka viņus ļoti mīl. Kā meitas reaģē uz šādiem vārdiem? Protams, laika gaitā daudzi bērni pat nepievērš uzmanību, jo visi vārdi par mīlestību un komplimentiem kļūst pārāk pazīstami. Ar tēviem situācija ir nedaudz atšķirīga, jo viņi bieži nesaka komplimentus. Tāpēc, kad tētis saka mīļus vārdus, katra meita tiem pievērš īpašu uzmanību. Tas vienmēr ir svarīgi meitai, jo viņai jājūt tēva atbalsts.

Laika pavadīšana kopā

Parasti tēviem darba dēļ ir mazāk laika, tāpēc viņi reti pavada laiku kopā ar meitām. Un, kad viņi atnāk mājās pēc smagas darba dienas, viņi vienkārši cenšas nedaudz atpūsties. Un jebkurai meitenei ir nepieciešama tēva uzmanība. Protams, pusaudža gados prioritātes mainās, un diez vai kāda staigās pa parku kopā ar tēvu. Tāpēc labi tēvi no bērnības cenšas veltīt vairāk laika savai meitai, lai viņa dzīvē izjustu siltumu un rūpes.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Protams ka abiem vecakiem jaiesaistas bernu audzinasanaa.javelti laiks rupes un miilestiba..bet audzinasanas process ir ari praktisku iemanu veidosana..meiteneem to vairak spes dot mate.meitenes spelejas ar lellem.tam jamaca rupeties par savu apgerbu.par tiribu jamaca sakartot savu istabu rotallietas.jamaca piesut pogas.jaiesaista virtuves darbos ediena gatavosanaa jau no bernudarza vecuma..piemeram rullet miklu veidot puparkukas darbotues ar nazi utt..zeniem vairak var palidzrt tevs.piemeram iesaistot sportiskas nodarbibas..macit braukt ar velosipedu taisit putnuburisus .utt..bet dazreiz dzive notiek ta ka tetim ir milaka meita par delu..teta meitina..bet jatceras ja bernus nedrikst skirot..vini to jut un atceresies visu muzu.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!