7.1 C
Rīga
svētdien, oktobris 17, 2021

Pazīmes, ka esat gudra sieviete

Dieviete.lv
 

Vispirms noskaidrosim, kas ir gudrība. Šajā gadījumā tā ir spēja pareizi spriest par lietām, to būtību un savstarpējo saistību. Turklāt ne tikai no savas pieredzes viedokļa, bet pēc iespējas atklātāk – ar plašu skatu bez aizspriedumiem un stereotipiem.

Jūs neatstājat dzīvi uz vēlāku laiku un nedzīvojat pagātnē

Gudrība ir spēja pieņemt, ka vissvarīgākais notiek tieši šajā brīdī. Mūsdienās mēs pastāvīgi uzraugām, cik produktīvi esam, domājam par to, kā pareizi izmantot nākotnes resursus, un analizējam pagātnes sekas, aizmirstot par sevi šajā brīdī. Tas attiecas ne tikai uz darbu, bet arī uz personīgo dzīvi, radošiem panākumiem, pat atpūtu.

Jūs nebaidāties kļūdīties

Kad mēs atzīstam neveiksmi, mūsu smadzenes sāk strādāt vairāk un mēs labāk uztveram informāciju. Tāpēc mūsu pieredze ir mūsu labākais skolotājs. Nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara, un mēs mācāmies tikai no savām kļūdām. Tāpēc gudri cilvēki izmanto katru iespēju izmēģināt kaut ko jaunu, nebaidoties spert nepareizus soļus.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Man par gudribu ir atskirigs viedoklis..jedzienam gudriba nav nozimes bez sirdsapzinas..cilveks.var but loti gudrs un savu gudribu var pielietot nelietigiem savtigiem nodomiem..nu ka jums skuet valdiba tak ievelejam gudrus cilvekus…kur ir palikusi vinu gudriba..nu luk vinu stulbums nelietiba un noziedziga darbiba pret tautu redzama visa spozumaa..man nak prata latviesu tauras pasakas ka tevam bija tris deli ..divi gudri un tresais mulkis..gudrie izradijas launi neliesi bet mulkitis ar savu labestibu un naivumu tika apbalvots un kluva par keninu…un gudrie tika padziti no karalvalsts..tas pats ir atiecinams ar sievietem..tapec viriesi nemil parak gudras sievietes…jo vini to prieksa jutas mazvertigi..jaa bez pagatnes nav ne tagadnes ne nakotnes..visi tris laiki ir lidzvertigi..jo no kludam mes nacamies veidojam proeksstatus par lietam.no personigas dzives no tuvinieku un sabiedribas..dzives pieredze un gudriba rodas procesaa ko sauc par dzivi…

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!