-1.8 C
Rīga
sestdien, janvāris 28, 2023

Vai pēc klimaksa seksuālā dzīve beidzas?

Dieviete.lv
 

Sievieti šausmina vecums arī tādēļ, ka viņa baidās kļūt nespējīga dzimumdzīvei. Taču šīm bažām nav pamata, jo sieviete nezaudē spēju uz dzimumaktu un gūst baudu tā laikā: šīs jūtas paliek ļoti ilgi, dažreiz vispār neizzūd, Ja dzimumakta laikā jūtami traucējumi, var izmantot lubrikantu vai ziedi, kuru izraksta ārsts.

Ja arī kādreiz izzudīs spēja uz dzimumdzīvi, tad līdz ar to zudīs arī dzimumtieksme. Iespējams, ka tas vispār nenotiks, tāpēc nevajag uztraukties par to, kas varbūt nekad nenotiks.

Jūs satrauc jautājums, kā izturēsies jūsu vīrs tādā gadījumā?

Vai tā nav? Ļoti daudz kas atgarīgs no jūsu maiguma un no tā, cik daudz jūs pratīsiet radīt vīram atbilstošus apstākļus. Pēc kāda laika arī viņam būs nepieciešama jūsu palīdzība.

Vairums sieviešu, iestājoties klimaksam, nejūt nekādas pārmaiņas. Pats par sevi saprotams, ka tad, kad sieviete jūtas nevesela, viņas dzimumtieksme mazinās. Kad viss nokārtojas, tad atjaunojas normālais stāvoklis. Tas notiek tādos gadījumos, ja sievietes slimības laikā vīrs būs pret viņu izturējies saudzīgi un uzmanīgi. Atceries, ka jebkuras pārmaiņas un sajūtas ir iespējams izrunāt, pārmaiņas tavā ķermenī nenozīmē galu veselīgai laulībai un seksuālajai dzīvei.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here