-3 C
Rīga
svētdien, maijs 9, 2021

Kāpēc ieteicams vienmēr nēsāt laulību gredzenu

 

Katram precētam pārim ir laulības gredzeni. Bet ne visi piešķir šim mīlestības un uzticības simbolam īpaši lielu nozīmi. Laulības gredzens ir svēts, to noteikti vienmēr ir jānēsā uz pirksta. Uzzināsim iemeslus, kāpēc laulības gredzens ir tik svarīgs.

Kādi ir šie iemesli?

Laulības gredzens – uzticības simbols sievai vai vīram

Tas ir ļoti dīvaini, kad daudzi cilvēki saka, ka viņi nenēsā laulības gredzenu. Kāpēc viņi tā dara? Lai neviens nezinātu, ka viņi ir precējušies? Un kāpēc tad vispār bija jāprecas? Gredzens ir cieņas simbols pret jūsu laulāto partneri. Ja jūs to valkājat, tad vēlaties, lai visi zinātu cik daudz jums nozīmē jūsu otrā pusīte. Ja jūsu laulātais lūdz jūs uzlikt gredzenu, bet jūs atsakāties, tad šādi jūs izrādāt necieņu pret partneri un pret jūsu mīlestību.

Laulības gredzens ir simbols jūsu bērniem, ka jūsu laulība ir īpaša

Bērni jūtas mierīgi, viņi gūst pārliecību, ka mamma un tētis ciena un mīl viens otru. Viņi arī mācās no vecākiem, redzot, kādai laulībai patiesībā jābūt. Tātad jūs esat piemērs saviem bērniem, tikai jūs viņiem mācāt, kādai jābūt laulībai un gredzens ir pirmā jūsu jūtu simbols.

Nav iemesla nevalkāt laulības gredzenu

Protams, ir situācijas, kad gredzenu labāk nelikt, piemēram, darbā, ja tas var apdraudēt jūsu dzīvību. Tomēr atnākot mājās velciet gredzenu atpakaļ uz pirksta. Tā ir cieņas izrādīšana. Laulības gredzens katru dienu jums atgādinās, ka jūsu dzīvē ir kāds īpašs cilvēks un ka jūs esat atbildīgs par savu laulību.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Lecot no Super МАЗ puspiekabes glaaba garaas Kajas ,Gredzens kaa Ola – ar Ziepi un Amura palidzibu -nost ,kamer vel vareja 🙁 . [ ir dzirdets ,ka lidz Amputacijai – piemeram -kaut vai metot tukshu Kasti .]

  2. Lecot no Super МАЗ puspiekabes glaaba garaas Kajas ,Gredzens kaa Ola – ar Ziepi un Amura palidzibu -nost ,kamer vel vareja 🙁 . [ ir dzirdets ,ka lidz Amputacijai – piemeram -kaut vai metot tukshu Kasti .]

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!