15.8 C
Rīga
piektdien, oktobris 7, 2022

Lietus sandaļu šovs – 1. 2015. gada 24. marts

 

 

Principā viss notiek.

Maira un Pērle satikās kādā nepastarpinātā jūrmalā. 

Sākās saruna- – Labdien!– Ā, sveiki, – Pērle atņēma sveicienu.– Mēs jau sazinajamies! Cik labi ka atnācāt. – Maira gaiši pasmaidīja. Apkārt bija saulaina vasara, smiltis sausas. Un jūras viļņi tepat netālu.

No jūras puses šajā tveicīgajā pēcpusdienā vilka daža vēsa vēsma.Mairai šis karstums nebija šķērslis sarunai… – Iesim tuvak pie jūras.– Jā, jā, es arī ilgojos. Redziet, kādas mums kurpītes kājās!

Skatus tā vien vilka šī jūra.

————– 

Perle tā kautrīgi pasacīja: – Es gan nezinu, Latvijā neviens tā nedara. Man kopumā patīk, ja lietus laikā ir sandalītes kājās. Bet esmu tik kautrīga!

– Ko dariet ikdienā?

– Strādāju. Kādā diezgan garlaicīgā ofisā. Man Jūsu piedāvājums ir tik negaidīt, taču reizē arī intriģējošs. 

Maira pasmaidīja: – Viss reiz ir pirmo reizi.

– Kaut kā man vienmēr sanāk jaunas lietas darīt. Bet šī ir tik amizanta!

—————-

Pēkšņi Pērle iesacījās: – Manas sandales ir tik slapjas. Pat ne lietū tās izmircināju. Vai viņas neizjuks?– Ceru, ka tās nebija gluži pirmajā svaigumā. – Nē, es vēl vakar ar viņām uz darbu gāju.– Rīt tās gan būs jāžāvē. . Ai – ko tad mēs runājamies pr tādām utilitārām lietām! Baudam tagadējo mirkli 🙂Jā, jā 🙂 🙂

—————–

Laiks iet uz priekšu. Tad nu pirmajā “Lietus sandaļu” šovā… sarunas beidzas.– Pusstundu pastaigājām, jāiet uz māju… – Pērle sacīja.– Kādas sajūtas?– Oi, pavelkošas. Romantiskas un vasarīgas. Daža bilde sanāks.– Protams, paldies par dalību! Sazināsimies.BILDES!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here