32 C
Rīga
otrdien, jūnijs 28, 2022

Vispārīgi par šoviem (nedēļas intervija ar Mairu 18.02.17.)

 

Vēl viena saruna veikta ar Mairu Wilkiraini – pasaulē organizēto “Lietus sandaļu” šova patronesi. Runājam par šoviem vēl vienu reiz’.

/rakstīts īpaši cosmo.lv dienasgrāmatai/

– Šovi ir padarīšana, kas prasa profesionālu pieeju…?

Maira: Jā, katrs kaut cik ievērojams šovs prasa ielikt tajā visai ievērojamu darba apjomu. Turklāt – aizvien šovam ir jāpilnveidojas, jāiet kopsolī ar laiku. Ideāli, ja “skrien laikam pa priekšu” 🙂

– Par savu šovu ir arī jāpacīnās…

Maira: Pareizi. Lai šodien ar informāciju pārbarotā publikā “aizlaistu” jaunu un līdz šim neredzētu šovu, nākas strādāt pie publicitātes.

– Publicitāte!

Maira: Tas ir galvenais faktors, lai šovs izdotos. Un vienlaikus arī visgrūtākais sasniegums. Jo ne vienmēr publicitāte ir tiešā veidā atkarīga no tajā ieguldītā darba un finansu līdzekļiem. Publicitāti ietekmē daudzi citi zināmi un nezināmi, iepriekš neprognozējami, faktori.

– Kāpēc tie šovi ir radušies?

Maira: Tādi iekš TV ir pazīstami vairākus gadus desmitus. Protams, tādi ir (atkal) ASV izgudroti, no kurienes tie “pārņemti” visā pasaulē. Vispirms jau “runājošās galvas” bija, pēc tam jau darbībā. Man šķiet, ka TV bosi izdomājuši, ka vien ar filmu rādīšanu cauri netiks. Ja runājam par reitingiem. Bet visas komerc-tv no tiem pašiem reitingiem ir atkarīgas.

– Un šovi varētu būt atkarība?

Maira: Zināmā mērā – jā. Gan dalībniekiem, gan arī skatītājiem. Līdzīgi… kā “tusošanās” sociālajos tīklos.

– Atkal jautājums – kā visā šajā lielajā šovu “tusiņā” iekļausies “Lietus sandales”?

Maira: Zināmā mērā manis protežētā aktivitāte ir- kā tāds “lēciens tumsā”. Pagaidām šis “lēciens” turpinās. Tumsa visapkārt, pamats neredzas. Bet tas jau nekas. Neviens kritiens neturpinās bezgalīgi. Mērķtiecīga darbība pie kaut kā jau noved.

– Vēlreiz, kas tad ir nepieciešams, lai arī “Lietus sandaļu” šovs būtu sekmīgs?

Maira: Konsekvents un pārdomāts darbs. Pārāk neklausīties balsīs no malas. Un arī veiksme. Veiksme – tā ir balva par ieguldīto darbu, ja kas.

– Ko arī novēlu, bet šodien – pateicos par sarunu!

Uzjautāja šova producents Komandors

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here