19.6 C
Rīga
pirmdien, augusts 8, 2022

Kas jāņem vērā, ja esi nolēmusi doties pie zīlnieces – tas ir jāuztver nopietni!

 

Zīlnieces, ekstrasensi, gaišreģi un pareģi – sauc, kā vēlies, bet šie ir cilvēki, kuriem piemīt vēl kāda maņa, ar kuras palīdzību viņi ir spējīgi atbildēt uz tev interesējošiem jautājumiem vai pat palīdzēt ar dažādām veselības problēmām.

Par cik šī ir joma, kuru nevar zinātniski pierādīt, vispakārt ir daudz šarlatānu, kuri cenšas “uzvārīties” uz cilvēku nemierīgajām dvēselēm vai kaitēm.

Esam apkopojuši nelielu sarakstu, ko tev vajadzētu izlasīt, pirms dodies pie kāda cilvēka ar pārdabiskām spējām, lai atrisinātu kādu aktuālu jautājumu savā dzīvē.

  1. Neej pie pirmās zīlnieces, kuru atrodi – pievērs uzmanību katras specialitātei un piemeklē atbilstošo savam gadījumam.
  2. Meklē atsauksmes – jautā saviem draugiem, kolēģiem, ģimenei vai jebkuram cilvēkam, kuram uzticies, pie kuras zīlnieces viņi ir bijuši un ko viņi domā par savu vizīti. Ja tev saka, ka nav vērts, tad tā noteikti arī ir.
  3. Kad dodies pie zīlnieces, nestāsti viņai savas problēmas, bet ļauj viņai pastāstīt, ko viņa redz – šādi tu spēsi atšķirt šarlatāni no īstas zīlnieces.
  4. Esi atvērta – šis vairāk attiecas uz tavu nākotni. Neesi pārņemta ar to, ko tev pareģoja zīlniece, jo dzīvē viss var mainīties atkarībā no taviem lēmumiem.
  5. “Nesaceries” par daudz – nereti cilvēki pie zīlniecēm dodas apstiprināt savas bažas, nevis ir gatavi uzklausīt, ko redz zīlniece. Kā viņi tikko dzird ne to, ko vēlas, tad kļūst dusmīgi. Nesaceries par daudz, tad arī nebūs šīs vilšanās.
  6. Nekļūsti atkarīga – nereti cilvēki vēršas pie zīlniecēm pirms katra lēmuma pieņemšanas. Tā vis nevajadzētu darīt, jo tad cilvēki savu dzīvi vienkārši uztic svešam cilvēkam.

 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here