-15 C
Rīga
sestdien, decembris 10, 2022

Medī mākslu Kalnciema kvartālā!

 

Kalnciema kvartālā š.g. 3. martā plkst. 12:00 sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju tiks atklātas ikgadējās “Mākslas medības” – jauno mākslinieku darbu izstāde un pārdošana.

“Mākslas medības” ir Kalnciema kvartāla un Latvijas Mākslas akadēmijas sadarbības pasākums, kas ir jauno mākslinieku popularizēšanas platforma un mākslas darbu pieejamības nodrošināšana plašam interesentu lokam. “Mākslas medību” atklāšanā Kalnciema kvartāls kopīgi ar Latvijas Mākslas akadēmiju izvēlēsies vienu darbu, kura autoram tiks piešķirta balva. Līdzās tam pasākuma laikā varēs satikt pašus māksliniekus, kā arī saņemt konsultācijas par darbu izvēles jautājumiem.

Pirmo “Mākslas medību” laikā 2011. gada martā apmeklētāju uzmanībai tika piedāvāti aptuveni 300 dažādi darbi, kurus radījuši gan starptautisku atzinību guvuši mākslinieki, gan vēl pavisam nepazīstami vārdi. „Mākslas medības” guva plašu atsaucību sabiedrībā un, līdzīgi kā gadatirgū Jarmarka, cilvēki steidzās iegādāties sev tīkamās gleznas, kā arī pirmie uzminēt, kuri autori būtu labs ieguldījums nākotnē.

Darbu kolekcija būs pieejama mēneša garumā no š.g. 3. līdz 31. martam. Tā regulāri tiks papildināta ar arvien jauniem darbiem par salīdzinoši pieejamām cenām. “Mākslas medības” būs atvērtas Kalnciema kvartāla tirdziņos (3., 17., 31. martā) un ikdienā – Vīnu veikala zālē un Izstāžu mājā (otrdien-piektdien 16:00 – 22:00, sestdienās 12:00 – 22:00) Kalnciema ielā 35, Rīgā. Tālrunis informācijai: +371 29402027.

Kalnciema kvartāls ir Rīgas pilsētas daļa Kalnciema un Melnsila ielu krustojumā – viens no Rīgas koka arhitektūras trim vaļiem, vārti no lidostas uz Rīgu. Ar regulārajiem un atraktīvajiem tirdziņiem, mūzikas pasākumiem un vīnu veikalu kvartāls pulcina gan lielus, gan mazus jau vairāku gadu garumā.  Seko līdzi Kalnciema kvartāla programmai: www.kalnciemaiela.lv.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here