-2 C
Rīga
sestdien, janvāris 22, 2022

Piesakies uz Cosmo seansu filmai “Viens darbiņš par naudu!”

 

Piesakies uz ekskluzīvo Cosmopolitan seansu 15. martā filmai “Viens darbiņš par naudu”! Pirms filmas seansa tevi gaidīs īpašais welcome drink.

Galveno lomu komēdijā “Viens darbiņš par naudu” spēlē Holivudas zvaigzne Ketrīna Heigla. Pēc kārtējās atlaišanas no darba apakšveļas pārdevēja Stefānija nolemj strauji mainīt savu specialitāti un, neskatoties uz pieredzes trūkumu, viņa kļūst par “atlīdzību mednieci” un nodarbojas ar meklēšanā esošu cilvēku notveršanu. Viņas pirmā lieta izrādās ārkārtīgi sarežģīta – jānoķer policists, kuru vajā arī mafija… Kad Stefānija ķeras pie darba, izrādās, ka tas ir tas pats puisis, kurš salauza viņas sirdi vēl vidusskolā!

Lai pieteiktos uz kino, sākot no 13. marta sūti pieteikuma vēstuli uz kino@cosmopolitan.lv ar norādi “Piesakos Cosmopolitan kino seansam!”. Vēstulē mini savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī abonēšanas laika periodu, ja esi Cosmopolitan abonents (tas tev dos priekšroku biļešu izlozē). Ņem vērā, ka tev obligāti ir jābūt Cosmopolitan profila sekotājam portālā Draugiem.lv, Twitter.com vai Facebook.com, tāpēc norādi, kurā portālā tu mums seko. Neaizmirsti norādīt, vai ielūgumu vēlies vienai vai divām personām, kā arī to, vai piesakies uz filmas pirmizrādi 15. martā k/t Cinamon plkst. 20:10 vai kino Citadele plkst. 19:15. Vērā tiks ņemti tikai tie pieteikumi, kurus saņemsim no 13. marta līdz 14. marta darba dienas beigām. Ielūgumi uz šo filmu Cosmo lasītājām tiks piešķirti izlozes kārtībā!

Seansu atbalsta Kiss Cranberry dzēriens.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstsDīvas
Nākamais rakstsZemapziņas spēks