4 C
Rīga
ceturtdien, februāris 22, 2024

Trīskāršu punktu akcija Baltic Miles lojalitātes programmā!

 

Aprīlī lojalitātes programma BalticMiles nāk klajā ar lielisku piedāvājumu – visos veikalos, kas atrodami www.balticmiles.lv mājas lapā, būs trīskāršu punktu akcija – tas nozīmē, ka pircēji saņems trīskāršu punktu daudzumu par katru veikto pirkumu visa mēneša garumā.

Sakrātos punktus var izmantot dažādos veidos – piemēram, biļetes uz AirBaltic lidojumiem BalticMiles lietotāji var iegādāties, sākot no 4200 punktiem. Jāpiemin arī četri bonusi, ko pircēji gūst, iepērkoties interneta veikalos ar BalticMiles: zemākas cenas, plašāks piedāvājumu klāsts, labāka kvalitāte un BalticMiles punkti. Turklāt zīmoli, kuros varam pelnīt punktus, ir mums visiem labi zināmi un iemīļoti: Asos, FragranceX.com, Gap, UGG Australia un daudzi citi.

Kombinācijas var būt dažādas. Izmantojot BalticMiles Nordea mastercard, iespējams pelnīt daudz straujāk. Kā piemēru var minēt 400 Ls investīciju interneta veikalos ar vidēji 10 punktu peļņu kampaņu laikos, kas summā dod 4400 punktus – pietiekami, lai to iemainītu pret aviobiļeti!

Lai iegūtu BalticMiles punktus iepērkoties internetā, veikalos jāiet  caur BM mājas lapu, pretējā gadījumā punkti netiek ieskaitīti BM lietotāja kontā. Šī un cita informācija par programmu pieejama adresē: www.balticmiles.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here