23.7 C
Rīga
trešdien, 29 maijs, 2024

Nickelback uzstāsies Lietuvā ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs

 

Nākamā gada 14. oktobrī modernajā Kauņas “Žalgirisarēnā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām pasaulē – Nickelback. 

Grupa, kuras izdotie albumi vairākkārt ieguvuši platīna statusu, 2015. gada nogalēdosies Eiropas koncerttūrē, lai popularizētu savu astoto studijas albumu.Nickelback turneju uzsāks 30. septembrī Somijas galvaspilsētā Helsinkos, bet noslēgta tā tiks 25. novembrīSSEarēnā Vemblijā, Londonā. No Fixed Addressbūs grupas desmitā koncertturneja un tās laikā grupa uzstāsies 31 Eiropas pilsētā.

Kopš 1996. gada, kad grupa izdeva savas pirmos ierakstus, Nickelbackir kļuvuši par vienu no komerciāli veiksmīgākajām un nozīmīgākajām rokgrupām. Visā pasaulē apvienība pārdevusi vairāk nekā 50 miljonus ierakstu, tā iegūstot vērā ņemamu statusuotra vislabāk pārdotā ārzemju grupa ASV 21. gadsimtā. Šajā topāNickelbackierindojušies tikai aiz The Beatles. Apvienība ir saņēmuši arī deviņas Grammy balvu nominācijas, trīs American Music Awards balvas, World Music Award apbalvojumu un citas nozīmīgas atzinības.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.