23.7 C
Rīga
trešdien, 29 maijs, 2024

GACHO dodas trešajā “SPĒKA TŪRĒ”

 

22.janvārī pēc divu gadu klusuma, GACHO ar komandu dosies trešajā pēc skaita “SPĒKA TŪRĒ”, kura reizē būs arī pērn izdotā albuma “Smaids Līdz Ausīm” koncerttūre.

„Iepriekšējās divas tūres 2012. un 2013. gadā ar kopumā virs 20 koncertiem un teju 20000 cilvēku kopējo apmeklējumu bija maksimālas enerģijas piesātināti koncerti ar vienkārši super nenormāli pozitīvu lādiņu kā mums no publikas, tā publikai no mums. Pēc otrās “Spēka Tūres” mēs šīs sajūtas savtīgi paturējām sev, lai tās pārveidotos mūzikā un vairāk kā pusotru gadu nosēdējām pie albuma “Smaids Līdz Ausīm”. Šogad, pēc divu gadu pauzes, atgriežamies atpakaļ ar trešo “Spēka Tūri”, kurā izpildīsim gan veco klasisko, gan jaunā albuma materiālu. “, tā par gaidāmo koncerttūri bilst pats GACHO.

Šogad „SPĒKA TŪRE: Smaids Līdz Ausīm” sastāvēs no 10 koncertiem un pirmoreiz GACHO ar komandu tūres ietvaros viesosies arī pie Lielbritānijā dzīvojošajiem latviešiem.

Tūre norisināsies šādās pilsētās:
22/01 – RĪGA, Coyote Fly – atklāšana
4/02 – Jelgava, Jelgavas Krekli
6/02 – Liepāja, Fontaine Palace
7/02 – MadoNA, SMECERES KROGS
13/02 – Jelgava, Jelgavas Krekli
14/02 – Saldus, CIECERE
21/02 – Lielbritānija, Birmingema, “HONEY CLUB BIRMINGHAM”
27/02 – Tukums, Kultūras nams
28/02 – Valmiera, Multiklubs
14/03 – RīgA, Palladium – noslēgums
Biļetes uz noslēguma koncertu un citiem koncertiem no šodienas ir nopērkamas visās „Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās.

Vairāk informācijas: www.gacho.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.