23.7 C
Rīga
trešdien, 29 maijs, 2024

Esi pirmā, kas noskatās vienu no šī gada “Oskaru” favorītfilmām LAPSU MEDĪBAS

 

Piecos īpašos seansos k/t Kino Citadele būs iespējams pirmajiem noskatīties režisora Beneta Millera (“Kapote”, “Naudas spēle”) uz patiesiem notikumiem balstīto psiholoģisko sporta drāmu “Lapsu medības” – stāstu par neparastām un traģiskām attiecībām starp kādu ekscentrisku miljonāru un diviem brāļiem, daudzkārtējiem pasaules čempioniem brīvajā cīņā.

Olimpiskais čempions, cīkstonis Marks Šulcs saņem miljonāra Džona Dupona uzaicinājumu pārvākties pie viņa uz attālu muižu “Foxcatcher”, lai kopā ar pārējiem cīkstoņiem gatavotos 1988. gada Olimpiskajām spēlēm Seulā. Marks pieņem šo uzaicinājumu ar prieku, jo saskata iespēju beidzot iznākt no sava brāļa Deiva ēnas – brāļa, kurš ir titulētāks un labāk iekārtojies dzīvē. Taču Dupona rokās Marks Šulcs ir tikai instruments, lai ar viņa palīdzību, izveidojot pasaules līmeņa cīkstoņu komandu, iekarotu cieņu augstākajās aprindās. Notikumi saasinās, kad palīgā Markam ierodas viņa brālis Deivs…

Galvenās lomas filmā atveido Čenings Tatums, Marks Ruffalo, Sjēna Millere un, zem biezas grima kārtas, populārais komiķis Stīvs Karels, kuram šī ir karjeru mainoša loma. Filma jau saņēmusi Kannu kinofestivāla balvu par labāko režiju, un kritiķi filmai prognozē arī panākumus “Zelta globusa” un “Oskara” balvu ceremonijās.
Pirms filmas būs iespējams uzzināt interesantas detaļas par filmas tapšanu un notikumiem, uz kuriem tā balstīta. Filmas īpašie pirms-pirmizrādes seansi tikai k/t Kino Citadele šī gada 12., 13., 14. un 15. janvārī.

Biļetes jau pieejamas: http://www.forumcinemas.lv/Event/301464/
Vairāk informācijas par seansiem kinoteātra mājaslapā vai www.kinospektrs.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.