-0.4 C
Rīga
trešdien, marts 29, 2023

10 paņēmieni, lai uzlabotu savas romantiskās attiecības

Dieviete.lv
 

Ja tavās attiecībās ir kādas problēmas, tad šie paņēmieni palīdzēs tās risināt. Ja tavās attiecībās problēmu nav, tad šie paņēmieni tās uzlabos, tādēļ noteikti ieklausies!

Atvēli laiku sarunām

Katru nedēļu jums vajadzētu atvēlēt vismaz vienu stundu, lai apsēstos un izrunātos par nedēļas uzvarām un zaudējumiem. Saruna par uzvarām sniedz iespēju paslavēt un sajusties labi, bet sarunas par zaudējumiem ļauj labāk izprast otru cilvēku un neatstāt neko nepasacītu. Tas arī parāda to, kurās jomās vajadzētu laboties. Piemēram, partneri sarūgtināja tas, ka tu neizdarīji kaut ko, ko teici. Tā kā tagad tu zini, ka viņu tas sarūgtina, tu darīsi visu, lai tā turpmāk nenotiktu.

Sapratnei ir liela nozīme, nenosodi otro pusīti!

Ja partneris sadusmojas un kliedz, atceries, ka tu neesi problēma. Viņa dusmas ir kaut kā cita raisītas, tāpēc ir svarīgi to atpazīt, saprast un palīdzēt tikt viņam ar to galā. Biežāk paraugies uz situācijām no viņa skatpunkta.

Telefons nav tavs sabiedrotais

Mēs nesakām, ka viedtālruņi var nogalināt attiecības, taču tie var pamatīgi novērst uzmanību un mazināt kvalitatīvā laika daudzumu, ko tu varētu pavadīt kopā ar partneri. Ja tu runā ar partneri, bet tai pat laikā saraksties ar draudzeni, tu īsti neklausies tajā, ko partneris saka. Tavs prāts ir kaut kur citur, un tas ir tas, kas var iznīcināt attiecības. Sarunājiet, ka vakaros , piemēram, divas stundas pirms gulētiešanas noliksiet telefonus malā un veltīsiet laiku realitātei.

Flirtējiet

Kad jūs tikai sākāt tikties, jūs pavisam noteikti flirtējāt. Bet kāpēc daudzi domā, ka līdz ko attiecības kļūst nopietnas, flirts ir jāizbeidz? Flirtēt ir jautri un veselīgi!

Parādi partnerim, ka tu viņu novērtē

Atceries, kā attiecību sākumā viņš tev dāvināja ziedus, bet tu vienmēr uz tikšanos ieradies laikā un mēdzi viņu palutināt ar garšīgām vakariņām? Kad attiecības jau ilgst kādu laiku, tas viss piemirstas, un tas var negatīvi iespaidot jūsu savstarpējo komunikāciju.

Komandas darbs

Vai agrāk jums šķita, ka stāvat kopā un raugāties uz pasauli, bet tagad katrs skatāties savā virzienā? Ja tā ir, jums ir jālabojas. Pāri, kuri dzīvo un strādā kā komanda, ir laimīgāki, jo zina, ka viņiem vienmēr būs partnera atbalsts.

Dodieties gulēt vienlaicīgi

Kad jūs regulāri dodaties gulēt katrs savā laikā, jūs zaudējat iespēju pamīļoties, pateikt, ka mīlat viens otru un pat aprunāties. Ejiet gulēt kopā, un tu manīsi, kā jūsu attiecības mainās uz labo pusi.

Rūpes par sevi

Lai uzlabotos attiecības, ir jāsāk ar sevis uzlabošanu. Tu nevari atrast laimi un dāvāt to citam, ja tās nav tevī. Ja tu domā, ka partnerim ir „jāvelk” un jālabo attiecības, tad tu kļūdies. Uzlabo sevi!

Iepriecini viņu

Kad bija pēdējā reize, kad tu viņam no rīta pagatavoji kafiju? Kad pēdējo reizi tu aizgāji viņa vietā uz veikalu, jo zināji, ka viņam tam nebūs laika? Tādi mazi nieciņi un labas rīcības attiecībās ir svarīgas.

Izbaudiet laiku, ko pavadāt mājās

Kad mēs iedomājamies par randiņiem, mēs automātiski iedomājamies došanos ārpus mājas, naudas tērēšanu, ēšanu un citas aktivitātes. Taču, kādēļ tu nevari uzrīkot randiņu mājās? Pagatavo gardas vakariņas, sagatavo kādu interesantu filmu vai galda spēles un ļaujieties viens otra kompānijai. Nekā sarežģīta, bet vērtīgi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here