10.8 C
Rīga
svētdien, oktobris 2, 2022

Eštons Kačers atklāj, ka cietis no smagas slimības un nav spējis redzēt, dzirdēt un staigāt! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Iemīļotais Holivudas aktieris Eštons Kačers atklāj, ka sirgst ar retu autoimūno slimību. Slimības dēļ viņš pirms diviem gadiem zaudējis redzi, dzirdi un spēju staigāt. Pagāja vesels gads, lai aktieris pilnvērtīgi atgūtos.

Eštons par slimību atklāja “National Geographic” šovā “Running Wild with Bear Grylls: The Challenge” sērijā. Pēc Eštona teiktā, viņš cieš no vaskulīta.

“Man pirms 2 gadiem bija šī dīvainā, ļoti retā vaskulīta forma, tā man atņēma redzi, liedza man dzirdi un līdzsvaru,” stāstīja aktieris. Tagad viņš ir pilnībā atveseļojies, bet tas prasīja 2 gadus!

Video

Vaskulīts ir patoloģija, kas ietekmē lielus, vidējus un mazus asinsvadus. Tā ir reta autoimūna slimība ar daudzām variācijām, kas var izraisīt asinsvadu iekaisumu, ierobežojot asins plūsmu un dažos gadījumos, izraisot orgānu un audu bojājumus.

“Tu to visu īsti nenovērtē, kamēr tas pilnībā nepāriet. Līdz brīdim, kad jūs sakāt: “Es nezinu, vai es kādreiz atkal varēšu redzēt, es nezinu, vai es kādreiz atkal varēšu dzirdēt, es nezinu, vai es kādreiz varēšu atkal staigāt.”

“Man patiešām paveicās, ka es esmu dzīvs,” piebilda aktieris.

Eštons uzsvēra, ka šī situāciju viņu nav salauzusi un viņš ir cīnītājs, viņš šos pārbaudījumus uzskata par savas izaugsmes iespējām.

“Tajā momentā, kad jūs sākat uztvert sev uzliktos pārbaudījumus kā lietas, kas radītas, lai sniegtu jums to, kas jums nepieciešams, tad dzīve sagādā prieku, vai ne? Jūs sākat sērfot pa savu problēmu viļņiem tā vietā, lai dzīvotu zem tiem,” tā izteicies Eštons.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here