9.9 C
Rīga
otrdien, jūnijs 6, 2023

Horoskops: 6 horoskopa zīmju pārstāves, kuras, pēc pretējā dzimuma domām, ir īpaši pievilcīgas

Dieviete.lv
 

Patiesība ir tāda, ka katra sieviete ir skaista un pievilcīga savā veidā, taču tāpat ir sievietes, kuras izceļas vairāk par citām, līdz ar to arī vīrieši viņas pamana ātrāk.

ZIVIS

Sievietes-Zivis piesaista vīriešus ar savu romantisko dabu, jo viņas nebaidās izrādīt savas jūtas un dara to diezgan pārliecinoši. Zivis meklē sev spēcīgu un izturīgu partneri, un tādu, kurš nopietni attiecas pret ilgstošām attiecībām. Šīs zīmes pārstāves spēj atjaunot kaisli, kad tā jau ir zudusi, padarot to nedaudz pikantāku. Viņas neinteresējas tik ļoti par materiālām vērtībām, kā par garīgām. Zivis zina, ka ģimene veidojas nevis no materiālām vērtībām, bet no cilvēku mīlestības, savstarpējas cieņas un veselības. Viņas lieliski jūt partnera vajadzības un sniedz viņiem privāto telpu, kas tas ir nepieciešams. Viņas nebūs tās, kas ierobežos.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīrs ir pazīstams ar savām vienlīdzības idejām un brīvību. Šīs sievietes iekšēji ir patstāvīgas un spēcīgas, tāpēc reti pieņem apkārtējo palīdzību. Tieši šīs īpašības piesaista vīriešu uzmanību, jo viņas pašas spēj sevi pasargāt un uzņemties atbildību par savām darbībām. Sievietēm-Ūdensvīriem piemīt lieliska humora izjūta un ass prāts, tāpēc nereti viņas spēj atrast interesantākos un dīvainākos risinājumus dažādām problēmām. Viņas ir ļoti draudzīgi cilvēki, un nereti vīrieši to jauc ar flirtu.

MEŽĀZIS

Šīs sievietes var šķist vēsas un atturīgas, taču patiesībā sievietes-Mežāži ir ļoti talantīgas pārdomātu un kvalitatīvu attiecību dibinātājas. Viņas zina, kā pārvaldīt situācijas un tapt saredzētai un sadzirdētai. Viņām ir labs raksturs un devīgums. Manipulēšana ar šīm sievietēm nebūs laba doma, jo viņas ātri spēj „atkost” cilvēku. Mežāzis ir neatkarīgs cilvēks, un tieši tas saista vīriešu uzmanību. Viņu vienkāršība izskatās stilīgi un eleganti. Viņas ir tiešas, bet ne prastas.

STRĒLNIEKS

Strēlnieku sievietēm ir drosmīgs un piedzīvojumiem pilns skats uz dzīvi, un viņas pastāvīgi meklē jaunas emocijas un sajūtas. Viņas nebaidās no dzīves, jo tic visam labajam un grūtos brīžos nekrīt izmisumā. Viņas ir neprognozējamas, un tieši tas liek vīriešiem „jukt prātā”. Atvērtība un prasme komunicēt padara viņas par lieliskiem draugiem un kompanjoniem. Viņas ir ļoti devīgas, neuzbāzīgas un mīl palīdzēt citiem. Vēl viņas prot smīdināt un radīt kaut ko jaunu no nekā.

LAUVA

Sieviete-Lauva vienmēr ir pamanāma savu spilgto emociju un sajūtu dēļ. Viņas nebaidās uzņemties atbildību par situāciju, kā dēļ arī pievērš sev apkārtējo uzmanību. Viņām nav jāiegulda nekādas pūles, lai saņemtu vīriešu uzmanību, jo viņas ir pārliecinātas par sevi un apburošas. Pat, ja viņas neizceļas ar ārējo izskatu, viņas izcelsies ar satriecošo humora izjūtu un neizsīkstošo mīlestību pret dzīvi. Viņas ir talantīgas tajā, ko dara, un viņu ambiciozā daba palīdz viņām sasniegt uzstādītos mērķus.

SKORPIONS

Sieviete-Skorpions ir emocionāla un kaislīga būtne. Šīs sievietes vīrietim neliks garlaikoties, padarot viņa dzīvi par nebeidzamiem amerikāņu kalniņiem, kuros visu laiku rodas jauni iespaidi un emocijas. Viņu attiecībās vienmēr būs kaut kas nervus kutinošs un elpu aizraujošs. Skorpionu sieviete nevēlas samierināties ar garlaicīgo ikdienas dzīvi, un nevēlas ļauties rutīnas ietekmei. Viņas nebaidās no pārmaiņām un mīl regulāri attīstīt sevi. Tieši viņu kāre pēc nestandarta dzīves ir tā, kas piesaista vīriešu uzmanību.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here