8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Vīrietis neticami viegli atrod zelta kluci un kļūst bagāts! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Kāds vīrietis Austrālijā ar pavisam vienkāršu metāla detektoru atradis 4,5 kilogramus smagu akmeni, kurā atrodams 148 tūkstošus eiro vērts zelta gabals!

Ģeoloģiskās izpētes darbnīcas “Lucky Strike Gold” īpašnieks Darens Kemps izdevumam “Insider” darījis zināmu, ka novembrī šo zelta kluci iegādājies no kāda vīrieša, kurš vēlējies palikt anonīms. Vīrietis nav sapratis, cik vērtīgs ir viņa atradums, viņš to izņēmis no mugursomas, ielicis to Darena rokās un jautājis, vai šis akmens gabals ir vismaz 10 tūkstošus dolāru vērts…

“Es pateicu, lai pamēģina 100 tūkstošus. Es akmeņus esmu pētījis 43 gadus, bet nekad neesmu redzējis vienu ar tik lielu daudzumu zelta tajā,” izdevumam “BBC” stāstīja Darens Kemps.

Interesanti, ka dārguma atradējs atnesis tikai pusi no akmens, jo bija pāršķēlis to uz pusēm, lai ielūkotos tā iekšpusē. Kad abas puses tika savienotas atklājās, ka akmenī atrodas vairāk nekā 2,3 kilogrami zelta!

“Es biju satriekts. Ņemot vērā tagadējās zelta cenas Austrālijā, šis gabals varētu sasniegt pat 160 tūkstošus Austrālijas dolāru lielu summu,” situāciju komentē Darens.

Interesanti, ka vīrietis šo neticami dārgo akmeni ir atradis ar pavisam lētu (750 eiro) metāla detektoru un akmeni atradis vien 30 centimetrus zem zemes! Dārgakmeni viņš atradis tā saucamajā “Austrālijas zelta trīsstūrī”. Tas nosaukts par “Lucky Strike Nugget”.

Zināms, ka Darens zelta gabalu plāno pārdot kādam kolekcionāram, bet pašlaik viņš to vēlas paturēt sev. Ģeoloģiskās izpētes darbnīcas “Lucky Strike Gold” īpašnieks domā, ka šis atradums motivēs dārgumu medniekus tuvākajās nedēļās doties dārgumu medībās ar vēl lielāku jaudu!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here