10.5 C
Rīga
ceturtdien, jūnijs 1, 2023

Horoskops: 3 viltīgākās horoskopa zīmes, kuras prot analizēt situācijas!

Dieviete.lv
 

Šīm horoskopa zīmēm nesagādā nekādas grūtības izkalt ļoti viltīgu un stratēģisku plānu:

Dvīņi

Dvīņi pat melus var sagrozīt tā, ka pēkšņi meli izrādās līdzīgi patiesībai. Turklāt šīs zīmes pārstāvji ir lieliski manipulatori. Tas, vai Dvīnis izdarīs objektīvas darbības, ir atkarīgs no viņa garīgās attīstības līmeņa. Pēc būtības viņi ir apveltīti ar viltību un atjautību, ko citi bieži dēvē par divkosību.

Skorpions

Daudziem cilvēkiem šī zodiaka zīme ir saistīta ar meliem un nodevību. Skorpionu bieži sauc par nežēlīgu, skaudīgu un agresīvu. Protams, tā nav. Viss ir atkarīgs no cilvēka rakstura. Un Skorpioniem ir arī interesanta iezīme. Viņus var vai nu mīlēt, vai ienīst – nav trešā vidus ceļa.

Mežāzis

Ja jūs neņemat vērā viņa intereses, viņš apvainosies un ir spējīgs uz kādu viltību. Turklāt Mežāži ir principiāli cilvēki un “paši par sevi”. Kolēģis Mežāzis labprāt pateiks jūsu priekšniekam, ka jūs esat slinks darbā un slikti veicat savus pienākumus. Ikviens zina, ka Mežāži ir neatlaidīgi un ambiciozi cilvēki. Viņi ir apņēmības pilni, lai sasniegtu savus mērķus. Bet dažreiz šīs īpašības tiek sajauktas ar liekulību un viltību.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Esmu riebiga.jo runaju ko domaju.bet ne viltiga.neesmu heko ieguvusi vitus celaa..tas ir stulbi….ar viltibu neko nepanakt..un skorpionus nevajag ne milet ne ienist..ar viniem hevajar kontakteties..jo vini nenaz to hevelas..vini velas but vientuli …

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here