28.7 C
Rīga
svētdien, augusts 14, 2022

Horoskops: 4 horoskopa zīmes, kas ir ārkārtīgi slinki vīri

Dieviete.lv
 

Katrs vīrietis un sieviete meklē līdzvērtīgu partneri, kuru viņi varētu mīlēt un lolot visu mūžību. Ikviens novērtē partneri, kurš nomazgā traukus, ja jūs gatavojat ēst, bet ir 4 horoskopa zīmes, kurām šo uzdevumu ir visai grūti veikt.

Vērsis

Vērši ir ļoti lojāli vīrieši un sola daudz. Pēc kāda laika jūs pamanīsit, ka darbi sakrājas, un viņu mīlošie vārdi un lūdzošais skatiens jūs nekur nenovedīs… Ja jūs Vērsim sniegtu darbu sarakstu, viņš droši vien teiktu, ka ar to tiks galā vēlāk.

Jaunava

Varētu domāt, ka Jaunavas ir perfekcionisti, kuriem ļoti rūp katrs elements mājās, kā arī darbā. Lai gan tā ir taisnība, pienāk brīdis, kad viņi jūtas tik ļoti ieguldījušies darbā, ka ar mājām saistītie jautājumi paliek otrajā plānā. Šo horoskopa zīmi ir grūti pierunāt uz ikdienas darbiem, jo mājās Jaunavas grib atpūsties.

Dvīņi

Dvīņu vīriešus bieži vien ļoti lutina viņu mammas. Varbūt tāpēc viņi nav pieraduši veikt mājas darbus… Apprecēšanās ar viņiem var šķist grūts darbs, jo iesaisti ikdienas darbos būs ļoti grūti sarunāt.

Skorpions

Skorpioni izrāda ļoti lielu apņēmību palīdzēt ar mājas uzdevumiem, bet realitātē šī palīdzība ir ļoti minimāla. Skorpions izdarīs vien dažus no mājas uzdevumiem, bet lielāko pienākumu daļu atstās kādam citam…

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here