3.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Vai franču modes nams “Louis Vuitton” tiek apsūdzēts Krievijas atbalstīšanā? (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Slavenais modes nams “Louis Vuitton” pavisam nesen prezentējis savu jaunāko juvelierizstrādājumu līniju “LV Volt”, pēc šīs prezentācijas modes zīmols saņēmis milzīgu kritiku.

“Louis Vuitton” sociālajos tīklos rotas tika prezentētas otrdien, 22. martā. Rotās apvienoti burti “L” un “V”, kopā tiem izskatoties pēc burta “Z”, simbola kuru Krievijas varas iestādes izmanto kā atbalsta zīmi savai nežēlīgajai rīcībai Ukrainā.

Sociālo tīklu lietotāji sākuši diskutēt, ka zīmols iesaistījies Krievijas agresijas atbalstīšanā, lūdzot atlaist modes nama sociālo tīklu pārvaldītājus.  Modes nams norāda, ka ikoniskie iniciāļi L un V “savijas kopā un atdalās daudzās kombinācijās, tādējādi kļūstot par metaforu kustībai un enerģijai”.

Video

“Louis Vuitton” bija viena no pirmajām kompānijām, kas paziņoja par aiziešanu no Krievijas tirgus. Krievijā kopumā bija 120 šī zīmola veikali. Svarīgs fakts, kuru vēstīja Ukrainas ziņu aģentūra “Unian” ir, ka “Louis Vuitton” jaunā rotu kolekcija pirmoreiz demonstrēta jau šā gada 5. februārī, kas ir 21 dienu pirms kara! Slavenais zīmols ziedojis vienu miljonu eiro Apvienoto Nāciju organizācijai UNICEF, lai palīdzētu ukraiņu bērniem.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here