8.2 C
Rīga
ceturtdien, marts 23, 2023

Horoskops: 4 horoskopa zīmes, kurām ir spēcīgs raksturs un līdera dotības

Dieviete.lv
 

Šīs horoskopa zīmes ir dzimuši līderi, kuriem piemīt īpaša prasme rast spēku grūtās situācijās:

Auns

Auns ir tā zīme, kurai spēks un prāts reizē nespēj darboties. Ja ir viens, tad otra funkcija atslēdzas. Un, lai arī cik dīvaini tas nebūtu, tieši tas Aunus padara neievainojamus. Strīdēties ar dusmīgu Aunu nav nekādas jēgas, jo viņš tāpat neko nesaprot. Cīnīties ar viņu ir bezjēdzīgi, jo viņš tāpat ir stiprāks. Lūk, tā.

Vērsis

Šai zīmei piemīt spēks art laukus 24/7. Bet jāatceras, ka, ja viņš kaut ko negribēs, tad spītēsies ar tikpat lielu spēku, un izkustināt viņu nebūs iespējams. Bet varbūt tas ir uz labu. Kāpēc? Tāpēc, ka Vērsis vispār nemēdz ne pret vienu izmantot savu spēku. Kamēr var neko nedarīt, tikmēr var mierīgi dzīvot. Bet, ja viņam pašam uznāk vēlme iet un kaut ko darīt, tad neviens cits spēks viņu no darba neatraus. Vērsis pats visu ap sevi kontrolē.

Strēlnieks

Izmisušais cīnītājs. Dievs Strēlniekam piešķīra lielu spēku, bet nepastāstīja, kā to pielietot. Tāpēc Strēlnieks savu spēku iznieko tur, kur nevajadzētu. No viņa spēka labuma vairāk ir citiem, nekā viņam pašam.

Mežāzis

Mežāzis nav vienkārši spēcīgākā zodiaka zīme. Mežāzis ir cilvēks-akumulators, kas uzlādē sevi, ņemot spēku no noslēpumainiem, iekšējiem avotiem. Ko viņš dara pēc tam? Dala savu spēku tiem, kam tas ir patiesi nepieciešams! Lai spēks ir ar tevi! Ko nozīmē „man nevajag”? Kā Mežāzis teiks, tā būs! Ja viņš dod, tad ir jāņem!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here