3.5 C
Rīga
svētdien, 21 aprīlis, 2024

Horoskops: 4 horoskopa zīmes, kuras ir slikti sarunu biedri, jo neprot klausīties

Dieviete.lv
 

Kas var būt kaitinošāks par personu, kura nemitīgi runā, bet negrib dzirdēt tavu sakāmo? Šīs ir 4 horoskopa zīmes, kurām ir jāpieliek īpaša piepūle, lai spētu ieklausīties citos cilvēkos, dažreiz šo horoskopa zīmju pārstāvji tikai tēlo, ka klausās.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir tāds cilvēks, kura domas ātri skrien uz priekšu, kad kāds ar viņu sarunājas. Un, ja tu sāksi runāt par kaut ko, kas Ūdensvīram ne visai patīk, viņš acumirklī mainīs sarunas tēmu. Bez brīdinājuma. Empātija nav viena no viņa rakstura īpašībām, tāpēc viņš cenšas ievirzīt sarunu tādā gultnē, kāda viņam patīk un ir izdevīga. Ūdensvīrs nav rupjš, viņš vienkārši vēlas runāt par to, kas viņu vairāk interesē.

Auns

Auns ne tikai tevī neklausīsies, viņš arī paralēli darīs citas lietas: strādās pie datora, pārbaudīs e-pastu, uzkops mājokli vai spēlēsies ar bērniem. Runa nav par to, ka Aunam ir vienalga, ko tu saki, vienkārši viņš nespēj nokoncentrēties klausīties. Šīs zīmes pārstāvjiem visu laiku ir jādara vairākas lietas vienlaicīgi, tāpēc arī viņa uzmanība tiek sadalīta daudzos virzienos.

Zivis

Zivis sarunas laikā visticamāk lidināsies savā fantāzijas pasaulē. Viņu radošais prāts vienmēr ģenerē jaunas idejas un domas, tāpēc šīs zīmes pārstāvis ātri pārslēdzas uz kaut ko savu un kļūst atturīgs. Viņš vēlas sarunas laikā būt klāt, taču, ja sarunu biedrs nespēj noturēt viņa uzmanību, Zivis acumirklī iegrimst savās domās. Ir jācenšas neuztvert to personiski, jo Zivis noteikti nevēlas nevienu aizvainot.

Strēlnieks

Strēlniekam patīk komunikācija un izglītojošas sarunas. Pie tam tik ļoti, ka viņš aizraujas un sāk vadīt monologue. Tu vari pieminēt, ka tikko esi atgriezusies no kāda brauciena, un pēkšņi Strēlnieks atcerēsies savus pēdējos piedzīvojumus un sāk tos detalizēti izklāstīt. Jā, runas ziņā Strēlnieki ir īsti narcisi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.