24 C
Rīga
otrdien, 28 maijs, 2024

Kāds vīrietis veicis Elizabetes II slepkavības mēģinājumu! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Lielbritānijā tiesas priekšā stājies vīrietis, kuru vaino karalienes Elizabetes II slepkavības mēģinājumā. Vīrietis Elizabetei II uzbrucis viņas lauku rezidencē jeb Vindzoras pilī.

Zināms, ka Elizabete II ierodas pilī uz mēnesi martā un uz nedēļu jūnijā. 2021. gada decembrī karaliene Vindzoras pilī svinējusi Ziemassvētkus, svinībām pievienojās karalienes bērni un mazbērni. Ģimenes svētki tika pamatīgi sabojāti, jo 500 metru attālumā no karalienes personīgajiem apartamentiem manīts vīrietis ar arbaletu.

Video

Lai iekļūtu pils teritorijā, vīrietis baltā maskā pārrāpās pāri žogam, vīrietis izmantojis virvju kāpnes. Par laimi karalienes drošības dienestam izdevās notvert svešinieku! Vīrieti sauc Džasvants Singhs Čails un viņam bija vien 19 gadi.

Jaunietis atzinis, ka vēlējies nogalināt Elizabeti II. Viņš gribēja atriebties par slaktiņu Indijā, kas norisinājās Amritsarā tālajā 1919. gadā, kad britu karaspēks nogalināja 379 mierīgos iedzīvotājus, kuri rīkoja protestu.

Džasvants tika nosūtīts uz psihiatrisko ekspertīzi. 2022. gada 17. augustā viņš tika nodots tiesai. Jaunajam vīrietim tika izvirzītas trīs apsūdzības. Džasvants atrodas apcietinājumā. 14. septembrī noteikta nākamā tiesas sēde.

 

1 KOMENTĀRS

  1. pati nosprāgs.tie monarhi dzivo uz tautu asenīm!cik gāja bojā melnās rases,lai kuci pabarotu,kā viņa mirs un vārīsies ellē,vinas prieksteci jau mokās ugunīgā ellē!a zelenski pirms tribunāla svētīs krievu cietumā,gamadrilla būs!klauns dubultā!baidens ar dēliņu varēs novērot!kāds liktenis viņus gaida!viss dievu ziņā!visiem pēc nopelniem!kā simt deputāti slepkavo tautu!es jums pierakstu,ka jums viss tiks adots!nu nevar viens saņemt eiro a otrs štuku!būs jums miliardi zārkā,a rimka brauks pie kadirova!apakaļ neatbraugs!dzenās rimku pa cietumu utaini madžehedi!rimku kastrēs!un mūžigi būs uz pus pieciem!mēslainē,jus visus rupučus!un pienāks diena,kad visi būs vienlīdzigi,nevis vieni ris un otri vilks!ja nepienāks,ta teiksim,latvijas prezidents,edīs savu parašu no sava poda!latvijas valstij tāda mauka un seima nau vajadzīgi,kas jāj savu tautu!mums nau jābaro nenosistas kurvas,kas slepkavo savu tautu!valdība,pie durvīm nāve klauvē,a jūs sukas dzīvosiet zaļi uz tautas rēkina,tā nebūs!jus atdosiet ko aizņēmāties!mēs neatdosim!jeb tagat apcirpšana demo veidā!to es domāju,maukas rij un mainās! a tauta samazinās!kā es jūs mīlu,sist jus un sist!ne man sist!

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.