9 C
Rīga
sestdien, jūnijs 3, 2023

Horoskops: 4 horoskopa zīmes, kuras saviem draugiem uzticas vairāk nekā mīļotājiem

Dieviete.lv
 

Šīs horoskopa zīmes ļoti tic saviem labākajiem biedriem un vienmēr uzticēsies viņu padomiem, nevis mīļotā vārdiem:

Vērsis

Nevar noliegt faktu, ka draudzībai ir īpaša vieta Vērša sirdī, jo nekas tā neiepriecina Vērsi kā laiks, kas pavadīts kopā ar draugiem. Tomēr viņu laulātais var justies nodots, kad saprot, ka Vērsis piešķir prioritāti saviem labākajiem draugiem un otrās pusītes viedokli atstāj otrajā plānā…

Lauva

Lauvas ļoti uzklausa savus labākos draugus un cilvēkus, kurus uzskata par iedvesmojošiem. Otrās pusītes viedoklim ir nozīme, bet, ja vairākums draugu ko ieteiks, tad visticamāk, ka mīļotā cilvēka viedoklim nebūs tik liela nozīme.

Auns

Aunam patīk visu laiku būt fokusā un uzmanības centrā. Viņiem ir svarīgi būt novērtētiem un slavētiem par palīdzību draugiem un kolēģiem. Tātad, kad Auna dzīvē ienāk otrā pusīte, tad jaunajai simpātijai jāpacīnās par to, lai Auns neveltītu vairāk uzmanības saviem draugiem.

Dvīņi

Vienkāršākais veids, kā aprakstīt Dvīņus, ir tos nosaukt par sabiedriskiem tauriņiem. Tā kā viņi novērtē darba attiecības un draudzību tikpat augstu kā romantiskas attiecības. Viņiem patīk būt pazīstamiem kā uzticamiem draugiem, kas ir ballītes dvēseles. Viņi bieži uzticas saviem draugiem daudz vairāk nekā kādam, ar kuru tikai satiekas.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here