16 C
Rīga
pirmdien, maijs 23, 2022

Mazāk nekā diennakts laikā “Okupācijas pieminekļa” nojaukšanai sabiedrība jau saziedojusi 100 000 eiro (+VIDEO)

Nozare.lv 12/05/2022 19:23
 

“Okupācijas pieminekļa” nojaukšanai mazāk nekā diennakts laikā saziedoti 100 000 eiro. Ziedotāju skaits ceturtdienas vakarā pārsniedz 10100.

“Ziedot.lv” pārstāve Ilze Ošāne norāda, ka aizvadīto dienu notikumi Rīgā, Uzvaras laukumā ir parādījuši, ka Latvijas sabiedrība nepieļauj agresiju, provokācijas un naida kurināšanu. Latvijas tautai rūp brīva un demokrātiska valsts, tādēļ “Okupācijas piemineklim” nav vietas Latvijā. Tas ir simbols okupācijai, pie kura pulcējas kara un vardarbības sludinātāji, un viņu okupāciju slavinošie saukļi un simboli aptraipa mūsu tautas vēsturi, cieņu un vērtības.

“Ziedot.lv” pauž pateicību “4.maija deklarācijas klubam” par atbalstu šai iniciatīvai. Katrs ziedotājs, atbalstot šo iniciatīvu, dod balsi par brīvību un neatkarību. Īsā laika periodā par pieminekļa nojaukšanu savu vārdu ir izteikuši vairāk nekā 6000 Latvijas iedzīvotāju.

Video

Ošāne atzīmē, ka pieminekļa nojaukšana ir iespēja vienot sabiedrību. Arī krievvalodīgai sabiedrībai tā ir iespēja nostāties plecu pie pleca un atzīt, ka atbalsta neatkarīgu Latviju, izprot, ka “atbrīvotāji” Latviju atbrīvoja no neatkarības un okupēja. Tā ir iespēja visai sabiedrībai nostāties pret Krievijas iebrukumu brīvā un neatkarīgā Ukrainā.

Ziedot “Okupācijas pieminekļa” nojaukšanai iespējams portālā “Ziedot.lv”, sekojot saitei – https://www.ziedot.lv/okupacijas-pieminekla-nojauksana-4256

Jau ziņots, ka trešdien portālā “Ziedot.lv” sākta naudas vākšana Pārdaugavā esošā “Okupācijas pieminekļa” nojaukšanai.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here