19.3 C
Rīga
pirmdien, augusts 8, 2022

Horoskops: Kā iemīlas katra horoskopa zīme?

Dieviete.lv
 

Auns

Auniem vajadzīga ķīmija, enerģija un aktivitāte. Ja jūsu starpā ir radies kontakts, uzreiz to jutīsiet. Ja nē, negaidiet, ka uzplauks mīlestība. Auni iemīlas vai nu pavisam, vai nemaz. Lai iegūtu viņu mīlestību tev jāmīl ar sirdi, jārada kontaktu ar acīm un neesi pārlieku emocionāla būtne.

Vērsis

Vēršiem patīk iemīlēties lēni. Viņiem svarīgāk vispirms gūt finansiālu stabilitāti un tikai tad veidot attiecības. Viņiem arī svarīgi, lai otrā pusīte būtu labākais draugs. Viņi ir romantiskas būtnes, kas lutinās savu izredzēto princi vai princesi.

Dvīņi

Dvīnim svarīgi, lai jūs kopā justos komfortabli. Ņem vērā, ka šīs zīmes pārstāvjiem patīk tikt izaicinātiem intelektuāli. Esi unikāla un spontāna persona, lai iekarotu Dvīņu sirdi. Reizēm viņu bērna raksturam patīk jautrība un smiekli.

Vēzis

Vēži ir gudri un atjautīgi. Viņi ir atbalstoši un rūpējas par citiem un ir spējīgi apvienot instinktus ar loģiku. Viņi tevi lutinās, bet pieprasa līdzvērtību, ja ne vairāk uzmanības no partnera puses. Viņi meklē dziļāku saikni kā tikai ķermeni un prātu, principā viņi sagaida dvēseles radinieku.

Lauva

Lauvas var izstarot telpu tikai ar savu ierašanos. Viņiem piemīt lepnums par sevi, savu māju un izskatu. Tāpēc arī otrajai pusītei jāizskatās brīnišķīgi. Viņiem patīk izklaidēt, un tāpēc viņi ir gan satriecoši mīlnieki, gan atbalstoši ģimenes cilvēki.

Jaunava

Jaunavas ir organizatori numur viens un perfekcionisti itin visā, tai skaitā tevī. Jaunavu mīlestībai nepieciešama saikne visās jomās, tai skaitā intuitīvi, lai tiktu dota zaļā gaisma. Uzticība, spēja paļauties un un stabila mīlestība uzvarēs ceļā uz jaunavas sirdi.

Svari

Svari ir miera mīlētāji, tāpēc izvairīsies un bēgs no visu veidu konfliktiem. Viņi arī ir nelabojami romantiķi, kuri sevi ieskauj skaistumā un kultūrā. Iemācies būt diplomātisks un ieskaut savus svarus mīlestībā, un viņi murrās kā kaķēni.

Skorpions

Skorpioni ir spēcīgi cilvēki, kuriem patīk kontrolēt savu likteni. Viņi ir seksīgi, aizraujoši un noslēgti, bet uzmanies, viņi arī var būt ļoti privātīpašnieciski un greizsirdīgi. Tur nav nekā ikdienišķa, ja runa ir par Skorpionu – apbur viņu.

Strēlnieks

Strēlniekiem nepieciešams godīgums tāpat kā gaiss un ūdens. Viņiem patīk pētīt filozofiskas tēmas un ir tik inteliģenti, lai spētu tās arī apspriest. Viņi ir neatkarīgas dvēseles, kuri meklē patstāvīgu un neatkarīgu partneri. Kāds ar kuru dalīties dzīves vērtībās un atklāt dzīves lielākās mistērijas.

Mežāzis

Esi stilīgs un interesants, lai iegūtu Mežāža interesi. Lai iegūtu viņu sirdi pierādi, ka esi uzticams, finansiāli neatkarīgs un absolūti lojāls cilvēks. Šķiet, kā pamatīgs saraksts un viņi mēdz kontrolēt, bet ieguvumi to visu atsver desmitkārtīgi.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrus piesaista cilvēki, kas ir atšķirīgi un unikāli. Viņi izjūt vajadzību būt saskaņā ar savu partneri prāta, ķermeņa un dvēseles līmenī. Viņiem ir spēcīgi viedokļi, bet cienīs tevi tādu, kāds esi. Viņi vienmēr ir cilvēku ielenkumā, tāpēc nedrīksti būt greizsirdīgais tips.

Zivs

Zivīm ir valdzinoša kvalitāte – viņi var nozagt tavu sirdi acumirklī. Viņi tiecas tikt mīlēti un iederēties, bet nepieciešama arī personīgā zona, kur laiku pa laikam pabūt. Tas ir kā maģiskā karuselī, esot kopā ar šo jūtīgo zīmi, bet ja jūsu starpā ir ķīmija, tad tas ir tā vērts ar visiem kāpumiem un kritumiem.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here