19.6 C
Rīga
pirmdien, augusts 8, 2022

Latviju Eirovīzijā pārstāvēs grupa “Citi zēni” (+VIDEO)

Nozare.lv 12/02/2022 23:15
 

Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā Itālijas pilsētā Turīnā Latviju pārstāvēs grupa “Citi zēni”, kas sestdienas vakarā uzvarēja Latvijas Televīzijas rīkotajā konkursā “Supernova 2022”.

“Citi zēni” izpildīja dziesmu “Eat Your Salad” un pārspēja pārējos desmit pretendentus skatītāju balsojuma un žūrijas kopīgajā vērtējumā.

Video

Otro vietu izcīnīja Aminata ar dziesmu “I’m Lettting You Go”, bet trešo vietu – grupa “Bujāns” ar dziesmu “He, She, You & Me”.

Ceturto vietu ieņēma Miks Galvanovskis ar dziesmu “I’m Just a Sinner”, piekto – Elīna Gluzunova, kura vienīgā dziedāja latviski, izpildot dziesmu “Es pabiju tur”, bet pirmo sešinieku noslēdza grupa “Mēs jūs mīlam”, kas izpildīja dziesmu “Ritch Itch”.

Septītajā vietā ierindojās “Bermudu divstūris” ar dziesmu “Bad”, astotajā – “Inspo” ar dziesmu “A Happy Place”, devītajā – Raum ar dziesmu “Plans”, desmitajā – Linda Rušeniece ar dziesmu “Pay My Own Bills”.

Pēdējā vietā ierindojās Miks Dukurs ar dziesmu “First Love”, kurš neuzstājās tiešraidē veselības problēmu dēļ, bet tika atskaņots viņa uzstāšanās ieraksts.

LETA jau ziņoja, ka šodien notika Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova 2022” fināls, kurā 11 pretendenti sacentās par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā Itālijas pilsētā Turīnā.

Izlozē noskaidrots, ka 2022.gada Eirovīzijā Latvijas dziesma izskanēs pirmajā pusfinālā 10.maijā. Tajā piedalīsies arī Albānija, Šveice, Slovēnija, Bulgārija, Moldova, Ukraina, Lietuva, Nīderlande, Norvēģija, Krievija, Portugāle, Dānija, Armēnija, Austrija, Horvātija, Islande un Grieķija. Eirovīzijas otrais pusfināls notiks 12.maijā, fināls – 14.maijā.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here