19.9 C
Rīga
sestdien, jūnijs 10, 2023

Horoskops: Kāda ir tava humora izjūta?

Dieviete.lv
 

Noskaidro kāda humora izjūta piemīt tavai horoskopa zīmei:

Auns

Tev piemīt lieliska humora izjūta, taču ne visi ir gatavi to pieņemt. Tev patīk smieties par sevi, taču arī citus paķircināt tev patīk. Daži tavi jociņi un komentāri var šķist patiešām nepatīkami. Tavs humors ne vienmēr patīk citiem, bet pieticīgie un kautrīgie cilvēki vispār tevi uzskata par rupekli.

Vērsis

Tev var nepatikt kādi jociņi, un tu par to nekaunēsies. Sliktākie jociņi tavā izpratnē ir par figūru, diētām, ģimeni un citām personiskām tēmām. Pie tam, tev patīk pajokot par sabiedrību, kurā tu dzīvo, vai par politiku. Īsi un precīzi stāstiņi ir tas, ko tu augstu vērtē.

Dvīņi

Tu esi jokdaris jau kopš dzimšanas! Tu bieži smejies savu asprātību dēļ, taču tās var kaitināt tavus sarunas biedrus. Pie tam, tev patīk smieties skaļi. Vēl tu ne vienmēr uzvedies taktiski un mēdz izspiet citus. Tavas mīļākās anekdotes ir par ballītēm, intīmo dzīvi un alkoholu.

Vēzis

Tev patīk jautrība, taču ne visi joki spēj atstāt uz tevi iespaidu. Tev patīk komēdijas. Humors šādās filmās mēdz būt pārāk „melns”, taču ir arī smalki un intelektuāli joki. Anekdotes ar necenzētiem vārdiem noteikti nav priekš tevis.

Lauva

Ja tevi kritizē, pat, ja to pavada jociņi un smaidi, tu dusmojies. Lai gan humoru tu mīli un novērtē. Tavi mīļākie jociņi? Tie ir saistīti ar ēdienu, dzērieniem, iepirkšanos un, protams, intīmo dzīvi. Pie tam, tu nekautrējies tos stāstīt plašākai kompānijai un dari to meistarīgi.

Jaunava

Humora izjūta nav tava stiprā puse. Tāpēc, kad tu satiec jokotāju Aunu vai Lauvu, tas viss var beigties diezgan neveikli. Taču tas nenozīmē, ka tu neproti smieties un jautroties. Labākais veids, kā likt tev smaidīt, ir parādīt kādu smieklīgu attēlu no bērnu vai dzīvnieku pasaules. Nepiedienīgas anekdotes liek tev mulst un justies nepatīkami.

Svari

Tev mēdz būt problēmas ar joku uztveršanu, un tu ne vienmēr zini, kad un kur vajadzētu smieties. Pie tam, tev pašai nepatīk stāstīt jociņus. Šajā situācijā tu vienkārši jūties nekomfortabli. Tu augstu vērtē apkārtējos cilvēkus, kas smaida un ir dzīvespriecīgi. Tomēr, ja viņi sāks par tevi smieties un jokot, tu vienkārši aiziesi.

Skorpions

Ir grūti saprast tavu humora izjūtu. Tāpat kā Lauvam un Svariem, tev nepatīk, kad tevi kritizē vai izsaka nepatīkamas piezīmes par tavu ārieni vai spējām. Taču tas nenozīmē, ka tu nesmiesies par citiem. Tu kaitini viņus, pat, ja tev tieši sejā saka, ka tas ir netaktiski. Varbūt tāpēc tev rodas grūtības komunicēt ar Vēzi un Jaunavu.

Strēlnieks

Tev laikam piemīt labākā humora izjūta starp visām zodiaka zīmēm. Tu esi dzīvespriecīgs un atvērts cilvēks, kurš prot pasmieties pat visu, kas tev ir apkārt. Pie tam, tevi ir grūti aizvainot, jo tu ne visai nopietni attiecies pret daudziem jautājumiem. Tu esi cilvēks, kurš ir īsta kompānijas dvēsele.

Mežāzis

Tava humora izjūta ir gandrīz tāda pati, kā Vērsim. Tev patīk smaidīt un smieties, bet „netīras” un nejaukas anekdotes nav tas, kas spēs tevi uzjautrināt. Tev arī nepatīk, kad cilvēki joko par svarīgām lietām tavā dzīvē. Tev ir viens noteikums – tu nesmejies par jokiem, kuri tev nešķiet smieklīgi, pat, ja visi citi vārtās pa grīdu smieklu dēļ.

Ūdensvīrs

Tu ciest nevari, kad citi smejas par tavu izskatu vai sasniegumiem. Tu dod priekšroku jokiem, ko nevar sasaistīt ar tavu dzīvi. Komēdijas, teātris – tas viss tev patīk. Vēl tu augstu vērtē humora izjūtu savā partnerī. Ja viņš prot likt tev smieties, tu turēsies viņam līdzās.

Zivis

Komiksi un primitīvi stāstiņi nav priekš tevis. Pat vieglu komēdiju vietā tu izvēlies sarežģītus un ilgus humora stāstus. Tomēr, tā kā tu esi diezgan jūtīgs un delikāts cilvēks, tu dažkārt visu uztver pārāk nopietni un sarksti pat nevainīgāko jociņu dēļ.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here