-1.8 C
Rīga
pirmdien, februāris 6, 2023

Džonijs Deps stājas tiesas priekšā pret bijušo sievu! (+VIDEO)

Dieviete.lv 23/04/2022 20:42
 

19. aprīlī, aktieris Džonijs Deps sniedza savu liecību tiesā pret apsūdzībām no bijušās sievas, aktrises Amberas Hērdas, sieviete cenšas pierādīt, ka attiecību laikā cietusi no vardarbības.

“Es nekad neesmu sasniedzis punktu, kurā jebkādā veidā būtu fiziski ietekmējis Hērdas kundzi. Kā arī nekad mūžā neesmu sitis nevienai sievietei,” situāciju komentēja Džonijs Deps. 

Džonijam Depas ir divi bērni – Lilija Rouza (22) un Džeks (20). Džonijs vēlas akcentēt, ka viņa dzīvē bērniem ir svarīga loma: “Tā kā es zinu, ka viņa nerunā patiesību, es izjūtu atbildību iestāties par sevi un maniem bērniem, kuriem tolaik bija 14 un 16 gadi.”

Video

Aktieris uzsver, ka viņa mērķis ir darīt zināmu patiesību un viņš cer, ka vairs netiks asociēts ar Amberas izteiktajām apsūdzībām, viņš uzskata, ka bijušās sievas rīcība būtiski ietekmējusi viņa karjeru…

Nesenākajā tiesas sēdē tika publiskota arī Džonija Depa sarakste ar ārstu Deividu Kipero. Džonijs sūdzējās par Amberas uzvedību: “Viss! Es vairs nespēju. Pastāvīgi apvainojumi no ļauna un atriebīga cilvēka lūpām! Vai zini, kas ir sāpīgāks par viņas indīgajām un pazemojošajām ķildām? Viņas pretīgās, apzināti aizskarošās tirādes un sasodīti šokējošā izturēšanās pret vīrieti, kuru viņai vajadzēja mīlēt vairāk par visu. Lūk kāda ir patiesība, draugs… Viņas apsēstība ar sevi pašu ir vissvarīgākā. Viņa ir tik ambicioza! Viņa ļoti vēlas gūt panākumus un slavu. Iespējams, tādēļ biju vajadzīgs es. Viņa manī radījusi pārliecību, ka esmu vecs un skumjš.” 

Džonijs uzskata, ka attiecību sākumā Ambera bijusi saprotoša, bet pēc kāda laika sākusi viņu kontrolēt:

“Kad viņa devās gulēt, es nevarēju pateikt, ka man tobrīd nenāk miegs. Tā vietā es vienkārši gulēju gultā un skatījos griestos. Ja vēlējos skatīties televizoru vai pavadīt laiku bez viņas, tas vienkārši nebija pieņemami,” stāstīja aktieris. “Toreiz tas viņā izraisīja neparastu reakciju. Nesapratu, kādēļ. Man neļāva iet gulēt, kad vēlējos. Tas sākās ar šādām lietām.” 

Domājams, ka tiesvedība ilgs vairākas nedēļas. Pieaicināti arī liecinieki – Īlons Masks un Džeimss Franko, kuri, iespējams, bijuši romantiskās attiecībās ar Amberu, kamēr viņa bija precējusies ar Džoniju Depu. 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here