14.3 C
Rīga
svētdien, septembris 24, 2023

Horoskops: Vienīgā horoskopa zīme ar spēcīgu raksturu, lielu enerģiju un nelokāmu gribasspēku!

Dieviete.lv
 

Katrai zodiaka zīmei ir savas stiprās puses. Kādam ir laipna dvēsele, kādam vienmēr ir veiksme kabatā. Mūsdienu dzīvē bieži vien ir jāpierāda sava doma, jāstājas pretī likstām un tajā pašā laikā jāizskatās, it kā filmētos Holivudas filmā. Ne visi var tikt galā ar šādu uzdevumu, jo tas ir ļoti grūti.

Horoskopa zīme, kurai patiešām ir spēcīgs raksturs, spēcīga enerģija un nelokāms gribasspēks ir Skorpions. Skorpionu spēku un spēcīgo emocionālo lādiņu lielā mērā nosaka planēta Plutons, kuras paspārnē viņi atrodas. Pateicoties savai ietekmei, Skorpioni neatzīst nekādu vājumu – ne sevī, ne citos cilvēkos. Un pat tad, ja viņu dvēselē ir kāds “baltais plankums”, viņi nenomierināsies, kamēr tas netiks likvidēts.

Lielākā daļa Skorpionu ir lieliski vadītāji. Galu galā cilvēki, kas dzimuši zem šīs zīmes, bieži vien ir darbaholiķi un savos darbos nesaudzē ne sevi, ne citus. Viņi ieliek visu savu dvēseli tajā, ko mīl, un spēj gūt lielus panākumus. Bet pats galvenais ir viņu lieliskā izturība ekstrēmākajās situācijās. Rakstura stingrība palīdz saglabāt vēsu prātu un nekrist panikā pat tad, kad šķiet, ka izejas nav. Un tas ir viens no galvenajiem šīs horoskopa zīmes trumpjiem!

Ne visi mīl skorpionus. Bet gandrīz neviens pret viņiem nepaliek vienaldzīgs. Viņus mīl vai ienīst – un abās situācijās Skorpions nepaliek nepamanīts. Tam, kurš pieņems šīs zīmes grūto raksturu un spēs viņu patiesi mīlēt, ļoti veiksies. Galu galā šī horoskopa zīme ir ļoti kaislīga un pilnībā nododas savam partnerim.

Skorpioni ir lieliski draugi un biedri. Viņi ienīst nodevību, tāpēc viņi nekad nemaldina savu otro pusīti. Viņi atceras labestību un cenšas atmaksāt ar saviem labajiem darbiem. Tajā pašā laikā Skorpionam ir ļoti grūti aizmirst nodarītos pāridarījumus. Jums nevajadzētu gaidīt, ka Skorpions piedos uzreiz, jo tam ir nepieciešams laiks… Svarīgi, ka šī horoskopa zīme grib, lai pret viņiem izturas ar cieņu, ja pret Skorpionu ņirgājas, tad droši varat sagaidīt atriebību ar visai cinisku humora devu.

 

4 KOMENTĀRI

  1. Un tas iemesls ir notaries pret patiesibu un taisnibu.konentaros.vai ne dacit..jo nauda stav pari tam…domaju ka ir horoskopi kas izvauras ari no tevis…man tava izvairisanas nesatrauc….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here