16 C
Rīga
pirmdien, maijs 23, 2022

Horoskops: atriebīgākās zodiaka zīmes

 

Dažreiz šo zodiaka zīmju nežēlība pārkāpj visas robežas, kad runa iet par atriebību. Viņi nepiedod pāridarījumus un uzskata, ka bez soda nevar palikt neviens. Noskaidrosim, kuras ir šīs horoskopa zīmes.

Mežāzis

Šiem cilvēkiem ir fenomenāla atmiņa, tāpēc nedomājiet, ka viņi pēc laika aizmirsīs jūsu strīdu. Viņi neaizmirsīs. Viņi ir neticami gudri un atjautīgi, tāpēc noorganizēs jums tādu atriebības plānu, ka jūs būsiet pārsteigts. Mežāžiem ir svarīga viņu reputācija un tāpēc ikvienam, kurš to mēģina graut, viņi atriebsies.

Auns

Auniem nav nekā dārgāka par viņu otro pusīti. Ja jūs satiekaties ar viņiem un nolemjat viņiem melot vai nodot, tad viņi jūs nežēlos. Nodevība ir varbūt vissliktākais, kas ar viņiem var notikt. Salauzta sirds liks viņiem atriebties ļoti nežēlīgi, taču viņi to darīs slepenībā.

Dvīņi

Dvīņi ilgi neskumst par attiecībām, taču nodevību viņi noteikti atcerēsies vēl ilgi. Neskatoties uz vieglprātību, Dvīņi ir labi draugi. Tiklīdz viņi uzzina, ka aiz muguras par viņiem kāds saka nejaukas lietas, vienā brīdī viņi pazudinās jūsu reputāciju. Viņi ir lieliski manipulatori, un tāpēc, zinot viņu paziņu skaitu, viņiem tas arī izdosies. Atcerieties, ka viņu goda aizsardzība ir viens no viņu dzīves principiem.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here