-13 C
Rīga
ceturtdien, decembris 9, 2021

Par šīm lietām sieviešu izskatā vīrieši slepus uzjautrinās

 

Tiecoties pēc skaistuma un modes tendencēm, dažas sievietes sevi tik tālu izskatā pārveido, ka viņas pat pazīt nevar. Tomēr vīrieši šīs lietas sieviešu izskatā nesaprot un klusībā uzjautrinās par tām.

Pārāk garas skropstas

Platas un biezas uzacis ienāca modē 2000. gadu sākumā – un tās joprojām ir populāras, tikai to forma nedaudz mainās. Diemžēl, tāpat kā “pīļu lūpu” gadījumā, dažas dāmas iet pārāk tālu ar izmēru, zīmējot gigantiskas uzacis. Vīriešus piesaista skaistas uzacis, taču tumšas un platas, gan viņiem pie sirds neiet.

Pīļu lūpas

Nav šaubu, ka formīgas lūpas ir iecienītas gan vīriešiem, gan sievietēm. Bet kādā brīdī šī modes tendence izgāja no kontroles. Sievietes palielināja lūpas līdz neglītam rezultātam un, fotografējot sevi, daudzas joprojām raksturīgi tūtiņā savelk lūpas. Par šo gan vīrieši uzjautrinās.

Pārāk gari nagi

Daudzas sievietes uzskata, ka garāki nagi dara viņas skaistākas, bet tā gan nebūt nav. Pārāk gari nagi vīriešiem drīzāk atgādina bēdīgi slavenā maniaka roku no vecās klasiskās šausmu filmas. Vīriešu acīs šausminoši ir arī gari nagi asa kvadrāta formā, acīmredzami gari plēsonīgi nagi, kā arī vīriešiem nepatīk ekscentriski nagi.

Pārāk tumšs iedegums

Sievietēm šķiet, ka vīriešus piesaista skaists, tumšs iedegums, taču daudzas sievietes ar solāriju mēdz pāršaut pār strīpu. Daudzām šķiet, jo tumšāks iedegums jo labāk. Galu galā sanāk briesmīgs rezultāts. Vīriešiem nebūt neliksies skaista blondīne ar pārāk tumšu iedegumu un kur nu vēl, ja tā ir ziema.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!