2 C
Rīga
trešdien, aprīlis 21, 2021

Horoskops: horoskopa dāmas, kuras ir kaprīzas

 

Attiecības ar kaprīzu skaistuli atgādina dzīvi uz vulkāna. Jums tiek garantēts pastāvīgs adrenalīns, satraukums un kaislību viesuļvētra. Kura no zodiaka zīmju sievietēm ir kaprīza, prasīga, bet tomēr spēcīga dāma?

Mežāzis

Princese, kuras sirdi nav iespējams iekarot. Jūs varat viņu pārsteigt ar nebeidzamiem pārsteigumiem, ceļojumiem un pasniegt miljoniem dāvanu. Pretī gan saņemsiet tikai – paldies. Šo sievieti neinteresē īsi romāni. Viņa gaida īsto un vienīgo, kurš nebaidās ņemt atbildību uz sevi un labprāt būs ar viņu līdz pēdējam elpas vilcienam.

Zivis

Sieviete, kura pārkāpj noteikumus un nekad nepiekāpjas. Viņa dod priekšroku vīriešiem, kuri viņu mēģina iekarot vairākus gadus. Auksts, spēcīgs un kaprīzs – šādu vīrieti viņa vēlas. Zivis mīl manipulēt ar draugiem un bieži liek viņiem darīt trakas lietas. Viņa necenšas veidot nopietnas attiecības un ir gatava tās pārtraukt jebkurā laikā.

Dvīņi

Kaprīza un nepastāvīga dāma. Baidās no nopietnām attiecībām un nogurdinošiem vīriešiem ar bezgalīgām kaprīzēm. Pārāk ciniska un sarkastiska, bet mīl romantiku. Viņa pārāk neuztraucas par partnera jūtām un nav gatava palikt uzticīga viņam līdz sirmam vecumam. Dvīņu sieviete mīl piedzīvojumus. Nebaidās nosmērēties un ir pat gatava lekt ar izpletni.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!